Dodávka mrazírenských boxů – Jižní a Západní Čechy

Díky svému umístění v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízí firma specializovaná na dodávku mrazírenských boxů širokou škálu produktů pro potřeby různých odvětví. Tyto boxy jsou ideální pro skladování a přepravu potravin, léků a dalších produktů, které vyžadují speciální podmínky skladování.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Peterka Vlastimil – Chlazení Peterka1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Orlická 400, Týn nad Vltavou Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dodávkami, montážemi a servisem chladicí techniky, klimatizační techniky a tepelných čerpadel. Součástí našich služeb jsou stavby malých chladicích a mrazicích boxů i stavby velkých chlazených či mrazicích skladů.

2Daněk Zdeněk - chlazení1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Soškova 1353, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Dodávky, výroba, montáž, revize a opravy chladicí a mrazicí technologie a klimatizací.

3BOX - AUTO, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Hranici 4966/33, Jihlava

Zabýváme se výrobou užitkových nástaveb pro nákladní automobily a přípojná vozidla. Nabízíme vám valníkové nástavby a skříňové nástavby – chladírenské nástavby, mrazírenské nástavby a prachotěsné nástavby. Dále vyrábíme mobilní domky a speciály. Provádíme servis a montáž hydraulických čel a…


Firmy v dalších lokalitách


Dodávka mrazírenských boxů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Firma se zaměřuje na kvalitu a spolehlivost svých produktů, a proto nabízí pouze nejmodernější technologie a materiály. Díky tomu jsou mrazírenské boxy této firmy ideální volbou pro všechny, kteří hledají spolehlivé řešení pro skladování a přepravu svých produktů v oblasti Jižní a Západní Čechy.