Dokončovací zemní práce – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1FIRMA HUBÁČEK s.r.o.

Jana Čarka 2513, Písek Bezdlužná Ověřená

Nabídka dlaždičských a zemních prací. Naše firma je schopna provádět kompletní práce od návrhu po realizaci. Provádíme pokládku různých druhů dlažby. Výkopy, hloubení základů, údržba silničních příkopů, meliorace, svahovací a dokončovací práce. Opravy kanalizací.

2SILNICE HEJDA, s.r.o.3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Myslotínská 2168, Pelhřimov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Dopravní služby v silničním, pozemním stavitelství. Jsme společnost zabývající se autodopravou, přepravou nadměrných předmětů a součástí naší nabídky jsou také zemní a jeřábnické práce. Provádíme přepravy vozidel, strojů a ostatních nadměrných nákladů po celém území ČR. Vlastníme podvalníky o…

3BANEX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Valeč 5, Valeč Bezdlužná

Zemní práce, kontejnerová doprava.

4Velké Dářko s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Škrdlovice 240, Škrdlovice
Otevřeno do 8:00
Bezdlužná

Odvádění a čištění odpadních vod, správa vodovodů, zemní práce, přípravné a dokončovací práce pro stavby, automobilová doprava nákladní, práce instalatérské, kontejnerová doprava - Avie, odvoz odpadů. Zemní práce s bagrem JCB 3CX.

5Štulc Roman- zemní a výkopové práce

Naše firma je na českém trhu od roku 2003. Specializujeme se na provádění zemních a výkopových prací autobagrem UDS 214. Provádíme těžbu zeminy, úpravy svahů, čištění a hloubení příkopů, odkalnění rybníků. Dále nabízíme výstavbu štěrkových ploch a terénní úpravy okolí staveb, svahovací a…

6Antonín Ublick Baloun

Rudolfovská tř. 280…, České Budějovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme zemní a výkopové práce s minibagrem od 2 do 4 tun váhy. Provádíme mimoosé kopání v těsné blízkosti budov, nakládání a rozhrnování materiálu, výkopy pro inženýrské sítě, výkopy základů a sklepů rodinných domů, výkopy bazénů a jezírek, terénní úpravy a modelace zahrad, dokončovací práce a…

7Hošek David

Osek 15, Osek Bezdlužná

Zemní, přípravné a dokončovací stavební práce, úprava zahrad, přípojky inženýrských sítí.

8Kotrba Jindřich

Zemní a výkopové práce prováděné pomocí traktorobagru - výkopy pro bazény, čističky, septiky a základy staveb. Dále přípravné a dokončovací stavební práce.

9ZEMPR Tábor s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Obecních domů 1725, Tábor
Otevřeno do 15:00

Firma se zaměřením na zemní, jeřábnické, demoliční, dokončovací a výškové práce. K dalším činnostem patří vnitrostátní nákladní silniční doprava, čištění komunikací a likvidace odpadů.

10Jaroslav Sejpka - EVÚS

Zelinářská 327/11 , Plzeň
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti zemních, výkopových, přípravných a dokončovacích stavebních prací. k dalším činnostem patří výstavba, údržba a servis světelně signalizačního zařízení, montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení.


Firmy v dalších lokalitách


Dokončovací zemní práce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Dokončovací zemní práce najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.