Přípravné zemní práce – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na přípravné zemní práce. Tyto práce jsou nezbytné pro výstavbu nových budov, silnic a dalších staveb.

1–10 firem z 86 nalezených Filtry

1PKS stavby a.s. – středisko dopravy a mechanizace1 pobočka

Brněnská 126/38, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se autodopravou stavebních materiálů, poskytováním pronájmu stavební mechanizace (jako jsou jeřáby, bagry, kolová rypadla a další stroje) a servisem vozidel včetně oprav stavební mechanizace. Provádíme zemní práce a výkopové práce. Součástí našich služeb jsou také jeřábnické práce.

2Davekr, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradní 3503/15, Jihlava Ověřená

Poskytujeme vám komplexní zemní a výkopové práce. V rámci zemních prací provádíme veškeré terénní úpravy. Mezi naše další služby patří čištění a rekultivace pozemků včetně odvozu stavební suti a automobilová přeprava sypkých materiálů.

3AUTODOPRAVA Karel Zadina

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Jůzlova 3636, Havlíčkův Brod Bezdlužná Ověřená

Naše firma se specializuje na autodopravu a nákladní dopravu. Dále provádíme vnitrostátní přepravu sypkých materiálů, včetně zeminy, betonových směsí, sutí do 3, 4,5 a 7 tun nákladu, práce s hydraulickou rukou, vrtání zemních pilotů. Věnujeme se demolici a kontejnerové dopravě. Přepravujeme…

4Klofáč Václav - ZEMNÍ PRÁCE A AUTODOPRAVA

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Termesivy 89, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Jsme firma zabývající se veškerými výkopovými pracemi, silniční nákladní dopravou, práce UNC, přípravou staveniště a manipulací s nákladem a skladováním.

5SLANÝ s.r.o.

Zajistíme poskytnutí přípravných prací pro stavby. Nabízíme prodej písku a drceného kameniva. Zabýváme se nákladní dopravou a zemními pracemi.

6Musil Karel

Zemní, demoliční, výkopové práce, zhotovení přípojek vodovodů a kanalizací, provedení terénních úprav. Materiál naložíme a odvezeme. Připravíme založení staveb.

7KM-ZEMSERVIS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Humpolec-Krasoňov…, Humpolec-Krasoňov

Přípravné práce pro stavby. Zemní práce. Autodoprava. Prodej stavebního materiálu.

8Ulrich Milan- ZEMNÍ PRÁCE

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 100, Humpolec Bezdlužná

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, jako jsou výkopy základů, zahrnovací práce, ale i terénní úpravy (rovnání a svahování terénu), přípravné práce pro stavby, výkopy inženýrských sítí, demolice objektů či převoz zeminy. Dále pak přípravy pro setí travních směsí, výkopy jezer a bazénů, drenáže…

9BaN STAV s.r.o.

V Ráji 175, Jemnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma BaN STAV s.r.o. Jemnice, jejímž předchůdcem byla firma BaN s.r.o., byla založena v roce 1998. Tato společnost nakoupila nové zařízení a stavební stroje, přijala nové zaměstnance a začala se zabývat kompletní přípravou a realizací staveb, výstavbou inženýrských sítí, drobných vodohospodářských…

10Vrzáček Miroslav - zemní práce

Vyrábíme a dodáváme: galvanické linky pro povrchové pokovení kovů, neutralizační stanice, nádrže kruhové, jímky hranaté v nadzemním i podzemním provedení, odsávací a přívodní vzduchotechnika, kovovýroba, výroba ocelových konstrukcí, titanové přípravky pro galvanické provozy. Pokovovací bubny.


Firmy v dalších lokalitách


Přípravné zemní práce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Přípravné zemní práce zahrnují odstraňování stávajících překážek, vyrovnávání terénu a vytváření základů pro budoucí stavby.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho zkušených odborníků, kteří se věnují přípravným zemním pracím. Tyto práce vyžadují preciznost a zkušenosti, aby byly dokončeny včas a s minimálními náklady. Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která má v této oblasti bohaté zkušenosti a kvalifikované pracovníky.

Přípravné zemní práce jsou klíčovým krokem při výstavbě jakékoliv stavby. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho firem, které nabízejí tyto služby a jsou schopny splnit požadavky zákazníků. Pokud hledáte spolehlivou firmu pro přípravné zemní práce v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se spolehnout na zkušené odborníky, kteří vám pomohou s vaším projektem.