Dovoz zdravé stravy – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1F + Š MARK s.r.o.

Tyršova 589, Jemnice Bezdlužná

Infračervené topné panely. Dovoz, výroba. Balení potravinářských doplňků do želatinových tobolek.

2Lékárna U Aleje, spol. s r.o.

K Aleji 3527, Havlíčkův Brod
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatiky, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně.

3Miroslav Švrček- Závodní jídelna

Závodní stravování s možností výdeje a provozování kantýny. Výběr ze čtyř jídel vlastní výroby bez použití polotovarů. V jídelním lístku se nachází pokrmy z kuřecího i vepřového masa, smažené sýry a další. Rozvoz obědů do firem. Výběr z pěti druhů jídla.

4Milan Žíla- MBM Blatná

B. Němcové 36, Blatná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní i maloobchodní prodej bílého a červeného vína, alkoholických nápojů různých značek, potravin a tabákových výrobků. Nabízíme přímý dovoz vín z Rakouska a dalších evropských zemí. Pořádáme ochutnávky.

5Lékárna Máj v.o.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dr. Bureše 1188/9, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme soukromá lékárna s dlouholetou tradicí, ochotným personálem a bohatýma zkušenostma.Zajišťuje prodej léčiv a farmaceutických přípravků.Po dohodě s pacientem zajistíme dovoz inkont. pomůcek po Budějovicích zdarma až domů.Rádi poradíme , jak ušetřit za doplatky na léky.

6FOOD restaurant s.r.o.- Restaurace Otava

4.2
★★★★★
★★★★★
(236)
Komenského 56, Písek
Otevřeno od 10:00

Naše restaurace nabízí stálou nabídku jídel, ale i denní menu. Je možné domluvit si svou akci. Rezervace stolů s kapacitou 150 míst. Přijďte k nám oslavit svou mimořádnou událost. Dále nabízíme rozvoz jídel po Písku zdarma, objednávky volejte do 10:00 hod každý den, možnost platit stravenkami,…


Firmy v dalších lokalitách


Dovoz zdravé stravy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Dovoz zdravé stravy najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.