Estetická stomatologie – České Budějovice

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Kocánová-Wander, zubní laboratoř a zubní ordinace České Budějovice spol. s r.o.

2.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Jírovcova 1623/15, České Budějovice Bezdlužná

Provozujeme stomatologickou ordinaci a zubní laboratoř. Poskytujeme lékařské služby pro dospělé v oblasti záchovné stomatologie, specializujeme se na protetické práce, léčbu paradontózy, estetickou stomatologii, provádíme ordinační bělení zubů a dentální hygienu. Pokud chcete, aby vám vaše zuby…

2MUDr. Mallátová Michaela Dentlaser s.r.o.

Matice školské 1786…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme parodontologické zákroky na měkkých a tvrdých tkáních, provádíme testy DNA na parodontální patogeny,možnost zajištění konzilia v oborech ortodontie, stomatochirurgie a implantologie,spolupracujeme s dentální hygienistkou.

3MUDr. Miroslav Červený

Matice školské 1786…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ordinace zubního lékaře.

4Závodský Karel

Provozujeme ordinaci praktického zubního lékaře. Nesmluvní lékař se zdravotními pojišťovnami. Zabýváme se také implantologií.

5MUDr. Václav Ryba

Provozujeme stomatologickou ordinaci. Našim pacientům poskytujeme nadstandardní komplexní zubní péči. Díky nejnovějším technologiím a materiálům, které používáme Vám v naší ambulanci poskytneme vysoce kvalifikované zubní ošetření.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě České Budějovice


Estetická stomatologie v lokalitě České Budějovice – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Estetická stomatologie najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu České Budějovice.