Gastro projekce, projekce gastronomického vybavení – Jižní a Západní Čechy

Gastro projekce jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více žádané. Majitelé restaurací a kaváren si uvědomují, že kvalitní gastronomické vybavení a správná projekce jsou klíčové pro úspěšný podnik.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1DSD METALIC Trade s.r.o.

Karlova 3 , Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost zajišťuje prodej, montáž, servis, leasing a projekci pro vybavení velkokuchyní a prádelen. Jsme certifikovaný zástupce značek Elektrolux a Primus. Zajistíme vybavení Vaší restaurace. Nabízíme i plynové a chladírenské zařízení.

2GASTRO-CUKAR.CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sobíňov 233, Sobíňov Bezdlužná

Gastronomická zařízení. Prodej, montáž, servis, projekce, poradenství v gastronomii. Internetové obchody, e-shopy.

3GASTRO - Tobiáš & Hanzlík, spol. s r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Zemědělská 500, Kamenný Újezd
Dnes už má zavřeno

Nabízím návrhy, projekce a výroba vybavení pro veškeré gastronomické provozy.

4Geber Jan - Gebigastro

Zaměřujeme se na prodej, servis, poradenství a projekce v gastronomii. Nabízíme vybavení do velkých kuchyní či barů včetně poradenství a školení personálu. Realizujeme kompletní kuchyně a bary. V nabídce naleznete vybavení pro profesionální kuchyně, například sporáky, kotle, myčky a další.


Firmy v dalších lokalitách


Gastro projekce, projekce gastronomického vybavení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto se často obrací na odborníky, kteří jim pomohou s výběrem a instalací potřebného vybavení a zajištěním kvalitní projekce. Díky tomu mohou nabídnout svým zákazníkům nejen skvělé jídlo, ale i příjemné prostředí a zážitek z návštěvy. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro gastro projekce v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí v oboru.