Gastro projekce, projekce gastronomického zařízení – Jižní a Západní Čechy

Gastro projekce jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více žádané. Majitelé restaurací a kaváren si uvědomují, že kvalitní gastronomické zařízení je klíčové pro úspěšný podnik.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Power Plastics, s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brněnská 1146/30, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme řešení pro filtraci a úpravu surové vody. Projektujeme, vyrábíme a instalujeme systémy pro úpravu a filtraci pitné a technologické vody – poloautomatické filtry, samočisticí filtry atd. Dodáváme také instalační materiál – PVC a PE tvarovky, armatury, trubky a další materiál.

2Tišl Čestmír

Dodáváme silnoproudé, slaboproudé elektromontážní práce, údržbu, opravy a revize elektrického zařízení. Zhotovení projekce. Montáž domácích telefonů,videotelefonů a jejich servis. Prodej elektrointalačního materiálu. Údržba veřejného osvětlení. Školení dle vyhlášky 50/78sb.

3TEKIS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Svinný 83, Chotěboř
Dnes už má zavřeno

Obalové stroje a zařízení.Hlavní činností firmy je výroba a distribuce veškerého obalového materiálů a strojů s doplňkovým prodejem hygienických a kancelářských potřeb. Inženýrsko-dodavatelské služby. Projektování investičních celků. Obalové materiály - mikrotenové sáčky a pytle, stretch folie,…

4VODASERVIS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Jamská 2362/53, Žďár nad Sázavou Bezdlužná

Zabýváme se dodávkou, prodejem a instalací filtrů, filtračních vložek, náplní a filtračních trysek. V nabídce sklolaminátové filtry, změkčovací, trubní, dusičnanové, odželezňovací, odmanganovací filtry a další produkty. Věnujeme se montáži, měření a regulaci a také projekční práci. Oboru …

5ZKM CB s.r.o. - tepelná technika

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jeremiášova 1399/37, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma je regionálně působící firmou zaměřenou na technická zařízení budov, především na ekologické a energeticky úsporné vytápění budov a rodinných domů, solární systémy na přípravu teplé užitkové vody, ohřev bazénů a podporu vytápění, zdravotní instalace.

6Chemická obchodní společnost s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Pražská 1207, Třeboň II
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se a dodáváme kompletní technologii úpravy vody včetně návrhu, projekce a výroby, montáže i servisu. Nabízíme chemickou ochranu proti tvorbě minerálních inkrustátů, korozi a biologickému znečistění či optimalizaci vodního režimu chladicích a parovodních systémů.

7DSD METALIC Trade s.r.o.

Karlova 3 , Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost zajišťuje prodej, montáž, servis, leasing a projekci pro vybavení velkokuchyní a prádelen. Jsme certifikovaný zástupce značek Elektrolux a Primus. Zajistíme vybavení Vaší restaurace. Nabízíme i plynové a chladírenské zařízení.

8GASTRO-CUKAR.CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sobíňov 233, Sobíňov Bezdlužná

Gastronomická zařízení. Prodej, montáž, servis, projekce, poradenství v gastronomii. Internetové obchody, e-shopy.

9ELBH s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 35, Týn nad Vltavou -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme kotle pro kotelny k teplovodnímu vytápění dřevařských provozů, dílen, sušáren řeziva, odsávání dřevoobráběcích strojů, filtrace, stříkací boxy, sušící tunely a závěsné dráhy pro lakovny. Nabízíme komplexní řešení – projekt, montáž, servis.

10Horn Petr- Automatizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Traplů 3532, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Zabýváme se převážně návrhem, projekcí, výrobou a servisem automatizační a strojírenské techniky. Vyrábíme dopravníky, plnící stroje, brousící stroje, dávkovače, stavěcí linky, vibrační techniku a třídící linky. Dále provádíme opravu dílů včetně výrobní dokumentace, programování PLC Omron, Siemens,…


Firmy v dalších lokalitách


Gastro projekce, projekce gastronomického zařízení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto se často obrací na odborníky, kteří jim pomohou s projekcí a realizací nového interiéru. Díky tomu mohou nabídnout svým zákazníkům nejen skvělé jídlo, ale i příjemné prostředí, které je přiláká k návštěvě. Pokud hledáte kvalitní gastro zařízení, neváhejte se obrátit na odborníky v oblasti projekce a designu.