Geodézie vodních toků – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Geoteka s.r.o. - geodetická kancelář Ing. Vlasáka

Bavorova 318, Strakonice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní geodetické služby na stavbách a pro katastr nemovitostí. Zhotovujeme geometrické plány pro dělení pozemků, vyznačení budov či věcná břemena a vytyčování hranic. Nabízíme kvalitní poradenství v oboru po rekodifikaci občanského práva. Dále vyhotovujeme digitální mapy měst a obcí…

2GpŠ geodetická kancelář2 pobočky

Nabídka vypracování geometrických plánů - mapové podklady, zaměření skutečného provedení stavby, měření podnikových areálů, zaměřování vodních toků. Mezi další služby patří důlní geodézie - tvorba a údržba základních a účelových důlních map, vytyčování postupů těžby.

3Ing. Růžička Martin, CSc. - ALCEDO

Na Hradbách 35/1, Jindřichův Hradec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma se zabývá zpracováním projektové dokumentace vodohospodářských a pozemních staveb, konzultační činností v oboru vodní hospodářství, geodetických prací , inženýrskou a investiční činností ve výstavbě.

4Šárka Šedivá2 pobočky

Poskytujeme geodetické služby. Nabízíme vypracování geometrických plánů - mapové podklady, zaměření skutečného provedení stavby, měření podnikových areálů, zaměřování vodních toků. Mezi další služby patří důlní geodézie - tvorba a údržba základních a účelových důlních map, vytyčování postupů těžby.


Firmy v dalších lokalitách


Geodézie vodních toků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Geodézie vodních toků najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.