Gynekologie – Jižní a Západní Čechy

Gynekologie je obor medicíny, který se zabývá zdravím ženského reprodukčního systému. Gynekologové jsou lékaři specializující se na diagnostiku, léčbu a prevenci gynekologických onemocnění.

1–10 firem z 277 nalezených Filtry

1RESI Třeboň spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Novohradská 1153, Třeboň Bezdlužná Ověřená

Jsme česká firma specializující se na výrobu zdravotnických lehátek. Nabízíme vám rehabilitační lehátka, vyšetřovací lehátka, odběrová lehátka, transportní lehátka a mnoho dalších druhů lehátek. Vyrábíme i masážní lehátka a kosmetická lehátka.

2Nemocnice Prachatice, a.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(82)
Nebahovská 1015, Prachatice Bezdlužná Ověřená

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

3Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(385)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Naše veterinární ordinace disponuje veterinárním CT. Navštivte naši veterinu v Českých Budějovicích.

4Oáza klidu - Žďár nad Sázavou

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Radniční 1698/4, Žďár nad Sázavou Bezdlužná Ověřená

Relaxační a zdravotní masáže. Fyzioterapie. Asijské speciality.

5Veterinární centrum Strakonice

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

6MUDr. Zdeňka Kravarová - gynekologie a porodnictví

3.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Dr. Bureše 1251/9a, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči v oboru gynekologie pro širokou veřejnost. Specializujeme se především na léčbu výtoků a zánětů. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky a provozujeme těhotenskou poradnu.

7Nemocnice Dačice, a.s.

3.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Antonínská 85, Dačice Bezdlužná Ověřená

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

8GYNEKOLOGICKO - PORODNICKÁ AMBULANCE, MUDr. Melounová, Chotěboř, s.r.o.

Nad Hliništěm 1138, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme gynekologickou ordinaci, nabízíme kompletní gynekologickou a porodnickou péči.

9Nemocnice Strakonice, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(155)
Radomyšlská 336, Strakonice I Bezdlužná Ověřená

Nemocnice Strakonice patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Zdravotníci a tým dalších zaměstnanců pracují na neustálém zvyšování kvality poskytované lékařské a ošetřovatelské péče.

10MediPel s.r.o.1 pobočka

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé s nadstandardní péčí v Pelhřimově. Poskytujeme nadstandardní očkování, glukometr, INR, CRP, FOB testy, močový analyzátor a měření glykovaného hemoglobinu. Druhá ordinace MediPel s.r.o. Senožaty 33, Pelhřimov, tel. 565 582 115. Ordinační doba: Po 06.30 - 10.00…


Firmy v dalších lokalitách


Gynekologie v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik gynekologických ordinací, kde mohou ženy absolvovat pravidelné preventivní prohlídky a konzultovat své zdravotní problémy.

Mezi nejčastější gynekologická onemocnění patří například záněty děložního čípku, vaginální infekce, myomy dělohy, endometrióza, cysty vaječníků a rakovina děložního čípku nebo prsu.

Gynekologické prohlídky jsou důležité pro prevenci a včasnou diagnostiku těchto onemocnění. Během prohlídky lékař vyšetří dělohu, vaječníky a děložní čípek a provede cytologické vyšetření.

Kromě toho gynekologové poskytují i poradenskou činnost v oblasti antikoncepce, plánování těhotenství a léčby neplodnosti.

Seznam nejčastějších gynekologických onemocnění:
1. Záněty děložního čípku
2. Vaginální infekce
3. Myomy dělohy
4. Endometrióza
5. Cysty vaječníků
6. Rakovina děložního čípku nebo prsu

Seznam služeb poskytovaných gynekology:
1. Pravidelné preventivní prohlídky
2. Diagnostika a léčba gynekologických onemocnění
3. Poradenská činnost v oblasti antikoncepce, plánování těhotenství a léčby neplodnosti.

Celkově lze říci, že gynekologie je důležitý obor medicíny, který pomáhá ženám udržovat zdraví reprodukčního systému a prevenci gynekologických onemocnění. v oblasti Jižní a Západní Čechy mají ženy k dispozici několik gynekologických ordinací, kde mohou absolvovat pravidelné prohlídky a konzultovat své zdravotní problémy.