Antikoncepce – Jižní a Západní Čechy

Antikoncepce je soubor metod a prostředků, které slouží k zabránění nechtěného těhotenství. v oblasti Jižní a Západní Čechy je antikoncepce běžně dostupná v lékárnách, zdravotnických zařízeních a u gynekologů.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Mgr. Hana Smejkalová - Lékárna Měřín

Náměstí 106, Měřín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz lékárny. Prodej a výdej léků, zdravotnických potřeb, vitamínů a doplňků stravy.

2MUDr. Jana Vyhnálková - gynekologická ordinace

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gynekologická ambulance. Soukromá gynekologicko-porodnická ordinace. U nás najdete erudovaný zdravotnický tým, kvalifikované lékařské ošetření, moderní přístrojové vybavení, příjemné prostředí, objednávkový systém se snahou o minimalizaci čekací doby.

3GYN - Míka & Kaskounová & Piklová MUDr. Gynekolog ČB

4.5
★★★★★
★★★★★
(95)
Matice školské 1786…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní léčebně preventivní péče v gynekologii a porodnictví.

4Ambulance Penta s.r.o. - Nová Role8 poboček

3.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Rolavská 237/3, Nová Role Bezdlužná

Poskytujeme péči v oblasti gynekologie a fyzioterapie.

5Lékárna U Bílého Anděla

Dolní náměstí 249, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme kompletní lékárenskou péči, zdravotní materiály a obuv, výdej léků na předpis a potravinové doplňky. Dále v sortimentu naleznete humánní léky, léčivé čaje, dětskou výživu, léčivou kosmetiku, homeopatika, pomůcky při inkontinenci.

7MUDr. Kóňová s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vltavínská 1289/10, Třebíč-Horka-Domky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší gynekologicko-porodnické ambulanci zajišťujeme gynekologickou péči preventivní i léčebnou a péči o těhotné, která zahrnuje ambulantní vyšetření i návštěvní službu porodními asistentkami. V těhotenství provádíme základní ultrazvukové vyšetření i fotografii plodu na přání maminky. Poslední…

8MUDr. Lenka Minářová1 pobočka

Nové Město na Moravě, Vratislavovo…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci ženského lékaře. Nabízím komplexní gynekologicko-porodnickou a prenatální péči se specializací na ultrazvukovou diagnostiku. MUDr. Lenka Minářová poskytuje pacientkám léčebnou a preventivní gynekologickou péči ve třech odloučených ordinacích: Ordinace Vratislavovo nám. 12, Nové…

9Dagmar Strýhalová - masáže a aromaterapie

Nábřeží Svat. Čecha…, Trhové Sviny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti masáží, rekondice, regenerace, aromaterapie a reflexní terapie. Alternativní medicína, celostní přístup k člověku a o souvislosti mezi našimi vnitřními a vnějšími světy.

10Preslová Dana, MUDr. - Gynface, s.r.o.

Velké náměstí 6/14, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme gynekologická ordinace v Písku poskytující kompletní péči pro ženy včetně ultrazvukových vyšetření, očkování, zavádění antikoncepce a sexuálního poradenství. Provádíme specializované vyšetření na patologické změny čípku pomocí videokolposkopu. V naší ordinaci nabízíme očkování proti rakovině…


Firmy v dalších lokalitách


Antikoncepce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Mezi nejčastěji používané metody patří hormonální antikoncepce, kondomy, tělíska a sterilizace.

1. Hormonální antikoncepce
Hormonální antikoncepce je založena na podávání hormonů, které ovlivňují menstruační cyklus a zabrání ovulaci. Mezi nejčastěji používané hormonální antikoncepční prostředky patří pilulky, náplasti, vaginální kroužky a injekce. Tyto prostředky jsou k dispozici v lékárnách v oblasti Jižní a Západní Čechy.

2. Kondomy
Kondomy jsou nejrozšířenější ne-hormonální antikoncepční prostředek. Jsou k dispozici v lékárnách v oblasti Jižní a Západní Čechy a jsou vhodné pro muže i ženy. Kondomy chrání před nechtěným těhotenstvím a také před pohlavně přenosnými nemocemi.

3. Tělíska
Tělíska jsou malé plastové nebo kovové předměty, které se vkládají do dělohy a zabrání těhotenství. Tělíska jsou k dispozici u gynekologů v oblasti Jižní a Západní Čechy a jsou vhodná pro ženy, které nechtějí užívat hormonální antikoncepci.

4. Sterilizace
Sterilizace je trvalá antikoncepční metoda, která se provádí u mužů i žen. U mužů se jedná o vasektomii, u žen o ligaci vejcovodů. Tyto zákroky jsou k dispozici v zdravotnických zařízeních v oblasti Jižní a Západní Čechy.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je antikoncepce běžně dostupná a je důležité si vybrat metodu, která nejlépe vyhovuje individuálním potřebám a zdravotnímu stavu.