Historie železniční dopravy – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Zubko Jiří - Muzeum techniky Sokolov2 pobočky

Lipová 2038, Sokolov
Dnes už má zavřeno

Prodejní muzeum s expozicí historických motocyklů, automobilů, zemědělské a vojenské techniky či starožitností a modelové železnice o třech panelech. Možnost prohlídky a přenocování s programem v jaderném krytu ze 70. let 20. století.

2Pošumavská jižní dráha

Stožec , Stožec Bezdlužná

Provozujeme nejkratší mezinárodní železnici na světě. V blízkosti Pošumavské jižní dráhy jsou odstaveny tři historické železniční vagony - Muzeum pošumavských železnic a krčma Vagon.

3Plzeňská dráha- Železniční muzeum Bezdružice

Muzeum se věnuje historii železniční dopravy v Plzeňském kraji. Prohlédnout si můžete také repliku staniční dopravní kanceláře, modely stanic a úseků trati, funkční návěstidlo, historické motorové lokomotivy i staré jízdní řády a inventář stanice.

4Zubko Jiří - muzeum techniky Sokolov1 pobočka

Lipová 2038, Sokolov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodejní muzeum historických motocyklů, automobilů, zemědělské a vojenské techniky i starožitností a modelové železnice o třech panelech. Možnost prohlídky i přenocování s programem v jaderném krytu ze 70. let 20. století.


Firmy v dalších lokalitách


Historie železniční dopravy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Historie železniční dopravy najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.