Hydrogeologické posudky na studny – Jižní a Západní Čechy

Hydrogeologické posudky na studny jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi důležité. Tyto posudky pomáhají při plánování a realizaci studní, které jsou nezbytné pro zásobování vodou.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Mgr. Vladimíra Pokorná Vladimíra - VP RADON4 pobočky

Zabýváme se úředním měření radonu. Zajišťujeme měření radonu v půdě i měření radonu v budovách. Mezi naše další služby patří odborné hydrogeologické a inženýrskogeologické posudky.

2Vrtané studny Dohnal & Marek

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Oslavice 76, Oslavice Bezdlužná

Zajistíme vrtání studní, vyhledání pramene. Zhotovíme studniční vrty pažené, vrty pro tepelná čerpadla, hydrogeologické posudky, projekty a osazení technologií, čištění studní. Poskytujeme poradenský servis.

3VRTANÉ STUDNY1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Palackého 975, Polná

Vrtání a zapojení studní. Zpracujeme projekty a dokumentaci pro studny. Zajistíme hydrogeologický posudek. Najdeme vodu, vypracujeme posudek. Poskytujeme zajištění vrtů pro tepelná čerpadla a studně včetně čištění a zapojení čerpadel.

4Zdeněk Štěpán - studnařství

Studnařské práce - vrtání studní o průměru 140 až 295 mm a vrty pro tepelná čerpadla včetně kolektoru. Obsyp vrtu a doprava zdarma. Dále také zemní práce.

5René Dufek

Rohová 245/1, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme služby v oblasti inženýrské geologie a hydrogeologie. Nabízíme posudkovou činnost, projekce a budování vrtů pro tepelná čerpadla i studně.

6Štěřík Martin, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příčná 494/3, Karlovy Vary, Stará…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme geologický a hydrogeologický průzkum pro všechny typy staveb. Zhotovujeme hydrogeologické posudky pro studny, projektové dokumentace, legalizace stávajících studní, studie a posudky, posouzení vlivu staveb. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru se na nás obracejí významní klienti z…

7Drilling wells s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Znojemská 2716/78, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na vrtné práce v oblasti inženýrsko-geologického a hydrogeologického průzkumu. Provádíme také vrty pro čerpání podzemní vody (VRTANÉ STUDNY) a tepelná čerpadla. Mezi naše další služby patří laboratorní rozbor vody, montáž úpravny vody a kamerové zkoušky. Zajišťujeme…

8Veselý Miroslav Mgr.

Nabízíme geologické práce, hydrogeologické posudky ke studnám a zakládání staveb.

9Karlík Ondřej

Štoky 451, Štoky Bezdlužná

Zemní práce. Vrtání studní. Hydrogeologické posudky, projekty.

10Smola Pavel

Nabídka studnářských prací - vrtané studny (průměr 140 - 180 mm) pro zahrady, chaty, rodinné domy. Záruka vydatnosti, zajištění projektu a hydrogeologického posudku. Specializace na tvrdé podloží, skálu.


Firmy v dalších lokalitách


Hydrogeologické posudky na studny v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Hydrogeologické posudky na studny zahrnují analýzu geologických a hydrogeologických podmínek v dané oblasti, což umožňuje určit vhodné místo pro vrtání studny. Díky těmto posudkům lze minimalizovat riziko neúspěšného vrtání a zajištění kvalitního zdroje vody. V oblasti Jižní a Západní Čechy je proto důležité mít k dispozici kvalitní hydrogeologické posudky na studny, které zajistí úspěšnou realizaci projektu.