Internetové lékárny – Jižní a Západní Čechy

Internetové lékárny jsou moderním způsobem, jak si lidé mohou objednat léky a zdravotnické potřeby z pohodlí domova. Tyto lékárny nabízejí široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky a dalších zdravotnických potřeb.

1–10 firem z 255 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provozujeme Lékárnu Farmako Jihlava a Lékárnu Luka nad Jihlavou. V našich lékárnách vám poskytujeme profesionální a komplexní lékárenský servis. Nabízíme léky, potravinové doplňky, homeopatika, zdravotnické potřeby a mnoho dalšího. Navštivte naše lékárny.

Poslat poptávku lekarnafarmako.cz 567 573 031

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

Poslat poptávku nempt.cz 388 600 111

Naše lékárna nabízí výdej léčiv na recept, volný prodej a široký sortiment doplňkové stravy pro dospělé i pro ty nejmenší. Individuálně pro vás připravujeme léčivé přípravky v naší laboratoři. Koupíte u nás i kosmetické a veterinární přípravky, léčivé čaje a kojeneckou výživu. Poskytujeme…

Poslat poptávku lekarnamatkybozi.cz 381 582 143

Provozujeme online lékárnu. Na našem e-shopu pořídíte volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetiku, zdravotnické potřeby a veterinární přípravky. Veškeré produkty distribuujeme z kamenné lékárny pod dohledem magistra farmacie. Navštivte naši online lékárnu. Jen u nás dostanete ke každé…

Poslat poptávku nonrx.cz 353 826 264

5 Lékárna u Floriána

V lékárně u Floriána nabízíme přípravu léčivých přípravků, prodej léků a zdravotních potřeb. Kromě širokého sortimentu volně prodejných léčiv a potravinových doplňků u nás najdete kojeneckou výživu, léčebnou kosmetiku nebo zdravotní obuv. Léky, které nejsou skladem, vám dodáme do 24 hodin.

Poslat poptávku lekarnapisek.cz 382 215 941

V Lékárně U Svaté Anny vám poskytujeme komplexní lékárenské služby a poradenství. Zajišťujeme prodej léků, základních homeopatik, zdravotnických prostředků, výživových doplňků, dětské výživy, bylinných čajů, léčebné kosmetiky, veterinárních přípravků a mnoha dalšího.

Poslat poptávku lekarna-pisek.cz 380 430 608

V lékárně MEDICAMEN vám nabízíme široký sortiment léčiv. Prodáváme léky, vitamíny, kloubní doplňky, zdravotní kosmetiku, dětskou a zdravou výživu, zdravotní obuv, zdravotnické potřeby a další doplňkový sortiment. Navštivte naši lékárnu v Třebíči.

Poslat poptávku medicamen.cz 568 841 181

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost v Náměsti nad Oslavou. MUDr. Ivana Marková poskytuje komplexní preventivní a léčebnou péči. Vybavení a služby ordinace: - biolampa - analýza moči - píchání uší na naušnice - očkování - očkovací látky v rámci nepovinného očkování můžete zakoupit v…

Poslat poptávku ivanamarkova.cz 731 419 208

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

Poslat poptávku nemda.cz 384 358 211

Lékárna. Prodej léků, doplňků stravy, veterinárních přípravků a další.

Poslat poptávku malostranska-lekarna.cz 385 722 668

Internetové lékárny v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Výhodou internetových lékáren je, že jsou otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a tak si lidé mohou objednat potřebné léky kdykoliv.

Internetové lékárny jsou velmi oblíbené mezi lidmi, kteří mají omezený čas a nemohou si dovolit chodit do kamenných lékáren. Navíc, v dnešní době, kdy se lidé snaží minimalizovat své kontakty s ostatními lidmi, jsou internetové lékárny ideálním řešením.

v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici několik internetových lékáren, které nabízejí široký sortiment zdravotnických potřeb. Mezi nejvýznamnější patří:

1. Lékárna.cz - nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky a dalších zdravotnických potřeb. Lékárna.cz má velmi přehledný a intuitivní web, který umožňuje snadné vyhledávání a objednávání.

2. Pilulka.cz - nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky a dalších zdravotnických potřeb. Pilulka.cz má velmi rychlou a spolehlivou dopravu, a tak si lidé mohou být jisti, že si objednané zboží dostanou včas.

3. Dr.Max - nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky a dalších zdravotnických potřeb. Dr.Max má velmi přátelský a profesionální tým, který je vždy připraven pomoci a poradit.

Všechny výše zmíněné internetové lékárny mají velmi přehledné a intuitivní weby, které umožňují snadné vyhledávání a objednávání. Navíc, všechny lékárny nabízejí rychlou a spolehlivou dopravu, a tak si lidé mohou být jisti, že si objednané zboží dostanou včas.

Výhody internetových lékáren:

- Otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
- Možnost objednání z pohodlí domova
- Široký sortiment zdravotnických potřeb
- Přehledné a intuitivní weby
- Rychlá a spolehlivá doprava

V dnešní době jsou internetové lékárny velmi důležité a lidé je stále více využívají. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici několik internetových lékáren, které nabízejí široký sortiment zdravotnických potřeb. Lidé si tak mohou objednat potřebné léky kdykoliv a z pohodlí domova.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.