Výdej léčivých přípravků – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Lékárna Na Náměstí, Weber Jaromír PharmDr.1 pobočka

Havlíčkovo náměstí…, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší lékárně Vám poskytneme kvalitní a odborné služby, nabízíme široký sortiment léčivých přípravků, vitamínových a potravinových doplňků, zdravotní kosmetiku, dětskou a zdravou výživu, zdravotní obuv pro dospělé a další doplňkový sortiment. Farmaceuti Vám poradí při výdeji léků na předpis,…

2LÉKÁRNA NA NÁMĚSTÍ s.r.o.

Široký sortiment registrovaných léčivých přípravků, doplňky a náhrady výživy, léčebné čaje, léčebnou kosmetiku. Běžně používaný zdravotnický materiál.

3Lékárna U Bílého Anděla

Dolní náměstí 249, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme kompletní lékárenskou péči, zdravotní materiály a obuv, výdej léků na předpis a potravinové doplňky. Dále v sortimentu naleznete humánní léky, léčivé čaje, dětskou výživu, léčivou kosmetiku, homeopatika, pomůcky při inkontinenci.

4LÉKÁRNA ŠUMAVA

Výdej na předpis, prodej volně prodejných léčivých přípravků, pomůcky zdravotní techniky - inkontinence. Kosmetické přípravky, potravinové doplňky.

5ILT MED s.r.o.

Lékárna zajišťuje prodej léků a výdej léků na předpis. Prodej léčiv a farmaceutických přípravků, vitamínů a potravinových doplňků, zdravotnických potřeb, bylinných přípravků a čajů, léčebné kosmetiky.

6Voráč Pavel, Mgr.- Lékárna Na Pražské1 pobočka

Čs. Legií 125, Klatovy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékárna v centru Klatov je již 25 let rodinným podnikem, jehož majiteli jsou otec a syn Jaroslav a Pavel Voráčovi. Nabízíme výdej a prodej léčivých přípravků na předpis a bez předpisu vč. odborného poradenství. Prodáváme dále zdravotnické pomůcky a potřeby, kosmetiku, vitamíny, doplňky stravy,…

7Pharmacy world, s.r.o.

Hlavní 330/76, Aš
Dnes už má zavřeno

Nabízíme výdej léků na předpis. Zabýváme se prodejem volně prodejných léčivých přípravků, doplňků stravy, vitamínů, kosmetiky, zdravotnických pomůcek a zdravotnického materiálu.


Firmy v dalších lokalitách


Výdej léčivých přípravků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výdej léčivých přípravků najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.