Výdej léčivých přípravků – Jižní a Západní Čechy

Výdej léčivých přípravků je důležitou součástí farmaceutického procesu, který zajišťuje, že pacienti obdrží správné léky v přesných dávkách. Výdej léků se provádí v lékárnách, které jsou většinou umístěny v blízkosti zdravotnických zařízení, jako jsou nemocnice, kliniky a lékařské ordinace.

1–10 firem z 252 nalezených Filtry

1FARMAKO spol. s r.o. – Lékárna FARMAKO

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Jihlava
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme Lékárnu Farmako Jihlava a Lékárnu Luka nad Jihlavou. V našich lékárnách vám poskytujeme profesionální a komplexní lékárenský servis. Nabízíme léky, potravinové doplňky, homeopatika, zdravotnické potřeby a mnoho dalšího. Navštivte naše lékárny.

2Nemocnice Prachatice, a.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(82)
Nebahovská 1015, Prachatice Bezdlužná Ověřená

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

3Mazalovská Hana, Mgr. - Lékárna U Matky Boží Pomocné1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
náměstí T. G.…, Veselí nad Lužnicí
Otevřeno do 11:00
Bezdlužná Ověřená

Naše lékárna nabízí výdej léčiv na recept, volný prodej a široký sortiment doplňkové stravy pro dospělé i pro ty nejmenší. Individuálně pro vás připravujeme léčivé přípravky v naší laboratoři. Koupíte u nás i kosmetické a veterinární přípravky, léčivé čaje a kojeneckou výživu. Poskytujeme…

4Pharmacium spol. s r.o.1 pobočka

Staré náměstí 8, Ostrov Bezdlužná Ověřená

Provozujeme online lékárnu. Na našem e-shopu pořídíte volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetiku, zdravotnické potřeby a veterinární přípravky. Veškeré produkty distribuujeme z kamenné lékárny pod dohledem magistra farmacie. Navštivte naši online lékárnu. Jen u nás dostanete ke každé…

5Lékárna u Floriána

4.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Smetanova 87/6, Písek
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná Ověřená

V lékárně u Floriána nabízíme přípravu léčivých přípravků, prodej léků a zdravotních potřeb. Kromě širokého sortimentu volně prodejných léčiv a potravinových doplňků u nás najdete kojeneckou výživu, léčebnou kosmetiku nebo zdravotní obuv. Léky, které nejsou skladem, vám dodáme do 24 hodin.

6Lékárna U Sv. Anny Písek s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Velké náměstí 6/14, Písek
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná Ověřená

V Lékárně U Svaté Anny vám poskytujeme komplexní lékárenské služby a poradenství. Zajišťujeme prodej léků, základních homeopatik, zdravotnických prostředků, výživových doplňků, dětské výživy, bylinných čajů, léčebné kosmetiky, veterinárních přípravků a mnoha dalšího.

7MEDICAMEN spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Karlovo náměstí 60…, Třebíč
Otevřeno do 11:00
Bezdlužná Ověřená

V lékárně MEDICAMEN vám nabízíme široký sortiment léčiv. Prodáváme léky, vitamíny, kloubní doplňky, zdravotní kosmetiku, dětskou a zdravou výživu, zdravotní obuv, zdravotnické potřeby a další doplňkový sortiment. Navštivte naši lékárnu v Třebíči.

8MUDr. Ivana MARKOVÁ1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Lipová 438, Náměšť nad Oslavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost v Náměsti nad Oslavou. MUDr. Ivana Marková poskytuje komplexní preventivní a léčebnou péči. Vybavení a služby ordinace: - biolampa - analýza moči - píchání uší na naušnice - očkování - očkovací látky v rámci nepovinného očkování můžete zakoupit v…

9Nemocnice Dačice, a.s.

3.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Antonínská 85, Dačice Bezdlužná Ověřená

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

10Dagmar Mládková PharmDr. - Malostranská Lékárna

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Orlická 400, Týn nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Lékárna. Prodej léků, doplňků stravy, veterinárních přípravků a další.


Firmy v dalších lokalitách


Výdej léčivých přípravků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V lékárnách pracují farmaceuti, kteří mají vysokou odbornou kvalifikaci a jsou schopni poskytnout pacientům informace o léčivých přípravcích, jejich dávkování a vedlejších účincích. Farmaceuti také kontrolují předepsané léky a zajišťují, že jsou správně skladovány a distribuovány.

Výdej léčivých přípravků je regulován zákonem a farmaceuti musí dodržovat přísná pravidla a postupy. Před vydáním léku musí farmaceut ověřit identitu pacienta a přesnost předpisu. Pokud je pacientovi předepsán nový lék, farmaceut mu poskytne informace o dávkování, vedlejších účincích a způsobu užívání.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik lékáren, které poskytují výdej léčivých přípravků. Tyto lékárny jsou většinou umístěny v blízkosti zdravotnických zařízení, jako jsou nemocnice, kliniky a lékařské ordinace.

Výhody výdeje léčivých přípravků v lékárnách v oblasti Jižní a Západní Čechy:

- Pacienti mají přístup k odborným informacím o léčivých přípravcích a jejich dávkování.
- Farmaceuti kontrolují předepsané léky a zajišťují, že jsou správně skladovány a distribuovány.
- Pacienti mohou získat rady ohledně prevence a léčby nemocí.
- Lékárny jsou většinou umístěny v blízkosti zdravotnických zařízení, což usnadňuje přístup k lékům pro pacienty.

Nevýhody výdeje léčivých přípravků v lékárnách v oblasti Jižní a Západní Čechy:

- Některé léky jsou velmi drahé a mohou být pro pacienty finančně náročné.
- Některé léky jsou k dispozici pouze na předpis, což může být pro pacienty zdržující.
- V některých případech mohou být léky nedostupné, pokud jsou vyprodány.

Celkově je výdej léčivých přípravků v lékárnách v oblasti Jižní a Západní Čechy důležitou součástí zdravotnického systému, která umožňuje pacientům získat přístup k odborným informacím o léčivých přípravcích a jejich dávkování. Farmaceuti zajišťují, že jsou léky správně skladovány a distribuovány, což zvyšuje bezpečnost pacientů.