Kastrace koček – Jižní a Západní Čechy

Kastrace koček je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraněny vaječníky u koček nebo varlata u kocourů. Tento zákrok se provádí z různých důvodů, včetně snížení rizika vzniku některých zdravotních problémů a nežádoucího chování.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1MVDr. Otakar Meloun – VETERINÁŘ

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
U Střelnice 1846, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá i velká zvířata. Našim pacientům poskytujeme kompletní veterinární péči. Specializujeme se na interní medicínu, chirurgii měkkých tkání, ortopedii, fyzioterapii a stomatologii. Navštivte naši veterinu v Chotěboři.

2Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(373)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Specializujeme se na ortopedii malých zvířat, všeobecnou chirurgii, kardiologii a neurochirurgii. Navštivte naši …

3MVDr. FRANTIŠEK KOSTKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Královský vršek…, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům i exotickým ptákům a plazům. Specializujeme se zejména na interní a infekční choroby psů, koček a dalších zvířat. Disponujeme moderním přístrojovým a laboratorním vybavením. Navštivte naši veterinu…

4VETERINÁRNÍ ORDINACE Chotěboř - MVDr. Roman MYŠKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Legií 443 , Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace poskytuje ošetřující péči drobným savcům a hospodářským zvířatům. Základní klinické ošetření koček, psů, koní, drobných přežvýkavců, exotických zvířat a fretek. Mezi naše služby patří vakcinace (očkování), odstranění zubního kamene, čipování zvířat, chirurgie měkkých…

5Kučera Luděk MVDr. - VETERINÁRNÍ ORDINACE

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolovská 5081/48, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Všeobecná veterinární medicína psů, koček, terarijních zvířat, drobných savců a exotických ptáků. Provádíme diagnostiku a posuzování dysplazie kyčelních, loketních kloubů a luxace pately.

6MVDr. Martin HORKÝ

Poskytování veterinární ambulantní péče. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.

7Veterinární centrum MVDr. Bártík Pavel

4.9
★★★★★
★★★★★
(93)
Na Samotě 4814/1, Jihlava Bezdlužná

Veterinární klinika. První kompletně zařízená veterinární klinika v ČR na laparoskopickou chirurgii - kastrace psů, fen, kocourů a koček. Operační rána 1 cm. Technologie z USA - Liga Sure - nekrvavé oddělení tkání bez podvazů, odstraňování nádorů.

8Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

9VETERINÁRNÍ KLINIKA HUMPOLEC

3.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Jihlavská 367, Humpolec Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata a koně. Nabídka čipování, biochemického vyšetření krve či mikroskopického vyšetření. Vyšetření zvířat před výjezdem do zahraničí. Osvědčení na výstavy, rentgenologická vyšetření.

10ANIVET s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Humpolecká 234, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Veterinární léčebné a preventivní činnosti.


Firmy v dalších lokalitách


Kastrace koček v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Zdravotní důvody
Kastrace koček může snížit riziko vzniku některých zdravotních problémů, jako jsou nádory vaječníků nebo prostaty. U koček také snižuje riziko vzniku pyometry, což je zánět dělohy, který může být život ohrožující.

2. Kontrola chování
Kastrace koček může také pomoci snížit nežádoucí chování, jako je agresivita, značkování teritoria a neustálé mňoukání. Kocouři jsou často agresivní vůči jiným kočkám a mají tendenci značkovat své teritorium močí. Kastrace může snížit tyto chování a učinit kočku klidnější.

3. Populace koček
Kastrace koček také pomáhá snížit populaci koček. Nechtěné koťata jsou často opouštěna a mohou se stát bezdomovci. Kastrace koček pomáhá snížit počet koček, které se mohou rozmnožovat a zvyšovat populaci koček.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné provést kastraci koček u veterinářů. Majitelé koček by měli konzultovat s veterinářem, zda je kastrace vhodná pro jejich kočku. Kastrace se obvykle provádí pod celkovou anestézií a kočka se obvykle může vrátit domů ještě týž den. Po zákroku je důležité dodržovat pokyny veterináře ohledně péče o kočku a sledovat její zdravotní stav.

Kastrace koček je důležitý zákrok, který může pomoci snížit riziko zdravotních problémů a nežádoucího chování. v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné provést kastraci koček u veterinářů a majitelé koček by měli konzultovat s veterinářem, zda je kastrace vhodná pro jejich kočku.