Kastrace psů – Jižní a Západní Čechy

Kastrace psů je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraněny varlata samce. Tento zákrok se provádí z různých důvodů, jako je kontrola populace psů, prevence určitých zdravotních problémů a zmírnění nežádoucího chování.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1MVDr. FRANTIŠEK KOSTKA

4.9
★★★★★
★★★★★
(214)
Královský vršek…, Jihlava
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům i exotickým ptákům a plazům. Specializujeme se zejména na interní a infekční choroby psů, koček a dalších zvířat. Disponujeme moderním přístrojovým a laboratorním vybavením. Navštivte naši veterinu…

2VETERINÁRNÍ ORDINACE Chotěboř - MVDr. Roman MYŠKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Legií 443 , Chotěboř
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace poskytuje ošetřující péči drobným savcům a hospodářským zvířatům. Základní klinické ošetření koček, psů, koní, drobných přežvýkavců, exotických zvířat a fretek. Mezi naše služby patří vakcinace (očkování), odstranění zubního kamene, čipování zvířat, chirurgie měkkých…

3Kučera Luděk MVDr. - VETERINÁRNÍ ORDINACE

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolovská 5081/48, Jihlava
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Všeobecná veterinární medicína psů, koček, terarijních zvířat, drobných savců a exotických ptáků. Provádíme diagnostiku a posuzování dysplazie kyčelních, loketních kloubů a luxace pately.

4MVDr. Martin HORKÝ

Poskytování veterinární ambulantní péče. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.

5Veterinární centrum MVDr. Bártík Pavel

4.9
★★★★★
★★★★★
(93)
Na Samotě 4814/1, Jihlava Bezdlužná

Veterinární klinika. První kompletně zařízená veterinární klinika v ČR na laparoskopickou chirurgii - kastrace psů, fen, kocourů a koček. Operační rána 1 cm. Technologie z USA - Liga Sure - nekrvavé oddělení tkání bez podvazů, odstraňování nádorů.

6Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

7VETERINÁRNÍ KLINIKA HUMPOLEC

3.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Jihlavská 367, Humpolec Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata a koně. Nabídka čipování, biochemického vyšetření krve či mikroskopického vyšetření. Vyšetření zvířat před výjezdem do zahraničí. Osvědčení na výstavy, rentgenologická vyšetření.

8DeraVet s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Hamry nad Sázavou…, Žďár nad Sázavou Bezdlužná

Naše veterinární ordinace nabízí komplexní veterinární služby pro Vaše mazlíčky. Zabýváme se také prodejem veterinárních léčebných prostředků a dalších přípravků. Provádíme rovněž deratizace, desinfekce, desinsekce v zemědělství, potravinářství, zdravotnictví či dalších bytových a nebytových…

9MVDr. Eva Rouseková

4.9
★★★★★
★★★★★
(19)
U Nádraží 610, Bechyně
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární služby - vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.Provozování Dornovy metody u zvířat.Pohotovost je nonstop na telefonu.

10Nešporová Daniela, MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(26)
Mánesova 826 , Klatovy
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

MVDr. Daniela Nešporová poskytuje odbornou, komplexní službu v oblasti veterinární péče (veškeré preventivní chirurgické zákroky a kastrace), prevence, léčby a diagnostiky malých zvířat. Dále se zabývá výcvikem a výchovou psů, zajišťuje střihové úpravy psů i koček. Do péče o čtyřnohé mazlíčky,…


Firmy v dalších lokalitách


Kastrace psů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je kastrace psů běžným zákrokem, který se provádí ve veterinárních klinikách a nemocnicích. Majitelé psů se často rozhodují pro kastraci svých zvířat, aby zabránili nežádoucímu chování, jako je agresivita, útěk z domu a náročné páření.

Mezi hlavní výhody kastrace psů patří:

1. Snížení rizika vzniku nádorů varlat a prostaty.

2. Snížení rizika vzniku infekcí močových cest.

3. Snížení agresivity a dominance u psů.

4. Snížení rizika útěku z domu a následného ztracení psa.

5. Snížení rizika nežádoucího chování, jako je štěkání, kousání a náročné páření.

Kastrace psů je obvykle prováděna ve věku 6 až 12 měsíců, ale může být provedena i u starších psů. Zákrok se provádí pod celkovou anestézií a trvá obvykle 30 až 60 minut. Po zákroku je nutné pečlivě sledovat psa a zajistit mu dostatečnou péči a klidový režim.

I když kastrace psů má mnoho výhod, je důležité si uvědomit, že se jedná o nevratný zákrok. Proto by majitelé měli pečlivě zvážit všechny faktory a konzultovat své rozhodnutí se zkušeným veterinářem.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je kastrace psů běžným zákrokem, který se provádí ve veterinárních klinikách a nemocnicích. Majitelé psů se často rozhodují pro kastraci svých zvířat, aby zabránili nežádoucímu chování, jako je agresivita, útěk z domu a náročné páření.