Keramické schodovky – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1PODLAHÁŘSTVÍ JŠ - Bc. Petr Jíša

Úzká 756, Rudolfov Bezdlužná Ověřená

Nabízíme profesionální přístup k přípravě a pokládce podlahových krytin. Zaručujeme 100% kvalitu a kompletní servis. Dodáme veškerou technickou dokumentaci. Provádíme pokládku podlah. Především se zaměřujeme na plovoucí podlahy, PVC, keramické dlažby a obklady, korky, parkety, mozaiky, prkna.

2ECOMAT s.r.o.

Jana Skácela 433 , Třebíč
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Interiérové a stavební centrum. Vzorkovna podlah, dveří a obkladových materiálů. Laminátové, dřevěné, vinylové podlahy. Zahradní nábytek. Tapety, kamenné obklady, okna, střešní okna, garážová vrata, stínící technika, obklady, dlažby, koupelny, nerezové zábradlí, schodiště.

3KOVOVÝROBA MEZNÍK s.r.o.

Jsme dobře zavedená firma fungující od roku 1991. Zpočátku se jednalo o práci dvou pracovníků. Postupně se ale firma rozrůstala, což znamenalo rovněž i nárůst zakázek. V současné době máme 17 zaměstnanců. Díky naší klientele se realizují zakázky i mimo náš region, např. v Praze, Brně, Českých…

4Vandas Miroslav - KAMENICTVÍ

Přemyslova 120, Třeboň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provádíme kamenické práce v Třeboni a okolí. Vyrábíme vše z kamene od parapetů, schodišť až po náhrobní pomníky. Hledáte kvalitního výrobce pomníků nebo potřebujete jiné kamenické práce? Naše Kamenictví - Miroslav Vandas je Vám k dispozici. Provádíme profesionální kamenické práce a taktéž vyrábíme…

5Martínek keramika s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradní 173/2, Plzeň
Otevřeno od 7:30

Společnost dodává a prodává keramické obklady a dlažby, lepící tmely, spárovací hmory, barevné silikony. K dalším činnostem patří realizace bazénů, teras, balkónů, schodišť a zateplování.

6Proceram - shop.cz4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(70)
Jateční 862/32, Plzeň
Otevřeno od 9:00

E-shop nabízí keramické obklady, dlažby, mozaiky, listela, dekory, schodovky, sokly, WC, bidety, umyvadla, vany, sprchové kouty, boxy, vodovodní baterie, koupelnový nábytek, vybavení koupelny, čisticí a impregnační chemii.

7KALUMA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
J. Š. Baara 1638, České Budějovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provádíme renovace schodišť, pomníků, schodů, soklů a kamenných prvků. Brousíme a leštíme podlahy z přírodního i umělého kamene, žuly, mramoru a teraca. Nabízíme opravy a čištění schodů, schodišť, hrobů i pomníků včetně zhotovení nápisů a přenosu fotografie na keramiku, sklo a smalt.

8TERSEF CERAMICA s. r. o.

Stará Kysibelská…, Drahovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem koupelen, obkladů, dlažeb, mozaiek, sanitární keramiky. Nabízí sprchové kouty, baterie, hydromasážní vany. Dále jsou v nabídce keramické obklady bazénů, schodovky, dlažby do exteriéru. Provádí návrhy interiérů na PC, pokládku obkladů a dlažeb.


Firmy v dalších lokalitách


Keramické schodovky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Keramické schodovky najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.