Knihařské zpracování – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Nová tiskárna Pelhřimov, spol. s r.o.

Krasíkovická 1787, Pelhřimov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Tisk letáků, knih, novin, brožur, prospektů, časopisů. Plnobarevný ofsetový, digitální tisk. Laminace, knihařské práce. Tiskárna byla založena v roce 1992 jako společnost s ručením omezeným a navazuje na dlouholeté zkušenosti a praxi majitelů v oblasti tisku. Majitelé firmy jsou pan Bedřich Kocman…

2MIKO - Kancelářské potřeby1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
1. máje 123, Moravské Budějovice

Zabýváme se prodejem kancelářských a školních potřeb, tiskopisů, papírů a obalových materiálů. Vyrábíme razítka, vizitky či blahopřání. Poskytujeme málonákladový tisk a vazbu diplomových prací. Provádíme předtisky smutečních oznámení a reklamních firemních desek. Graficky zpracujeme a vytiskneme…

3Typodesign s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
H. Kvapilové 2440…, České Budějovice Bezdlužná

Moderní ofsetová tiskárna vybavená technologií Heidelberg s tiskem do formátu B2. Vlastní grafické DTP studio s technologií osvitu CTP. Vlastní dokončující výroba, 3-směnný provoz. Profesionální zpracování, krátké dodací termíny.Profesionální knihařská výroba. Zajišťujeme digitální tisk.Výroba…

4dot. DesignStudio, spol. s r.o.

Dobrovodská 734/106 , České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kompletně vybavená ofsetová tiskárna a kreativní grafické studio. Nabízíme kompletní tiskový servis od předtiskové přípravy až po realizaci tisku a knihařského zpracování v naší tiskárně. Nabízíme všechny druhy tiskovin a dále také falcování, perforaci, laminaci, výsek, ražbu, vazby V1-V8 atd.

5Akcent tiskárna Vimperk, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Špidrova 117, Vimperk Bezdlužná

Poskytujeme tiskařské služby včetně výroby knih. Hledáte tiskárnu ve Vimperku a okolí? Potřebujete vytisknout pár vizitek nebo dokonce celou knihu? Proto neváhejte a navštivte naši tiskárnu – najdete nás hned za hasiči v bývalých kasárnách ve městě.

6Blatenská tiskárna s.r.o.

Nad Vdovečkem 1123 , Blatná
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Ofsetový, digitální a tamponový tisk, výsek a knihařské zpracování. Dále laminování tiskovin v lesklé nebo matné formě, kalendáře, vizitky, pozvánky, fotoknihy, dokumenty a další.

7HB PRINT, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Spojovací 2426/2, Cheb
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jsme ryze česká společnost s tradicí v polygrafickém průmyslu od roku 1990. S pomocí našeho moderního technologického vybavení nabízíme komplexní služby v oblasti ofsetového a digitálního tisku, kreativní grafické služby našeho DTP studia, CTP a knihárenské zpracování produktů širokého rozsahu jako…

8Exprint s.r.o.

Ofsetový tisk do formátu B2. Knihařské služby. Zušlechťování tiskovin.

9S-TISK Vimperk s.r.o.1 pobočka

Nabízíme nakladatelské služby. Tisk a knihařské zpracování knih, publikací a propagačních materiálů, vydávání, sazba. Provádíme čtyřbarvový a jednobarvový ofsetový tisk publikací, brožur a ostatních tiskovin, zušlechtění lesklou nebo matnou laminací. K naši práci používáme nové a moderní stroje.

10Dragon Print s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(86)
Klatovská , Plzeň
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti grafických návrhů, ofsetového tisku, digitálního barevného tisku, velkoformátového tisku, knihařského zpracování či sazebních prací aj.


Firmy v dalších lokalitách


Knihařské zpracování v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Knihařské zpracování najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.