Oprava knih – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Bedřich Hloch - knihařství Jihlava

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Znojemská 993/18, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Knihařství, opravy a vazby knih, diplomových, absolventských prací. Nabízíme malonákladový barevný tisk. Prodáváme knihařský materiál. Výroba vzorníků látek. Gravírování a řezání laserem. Výroba razítek. Naše firma vznikla v roce 1992 a nabízíme veškeré knihařské práce.

2ŠIPKA HB, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Havlíčkovo náměstí…, Havlíčkův Brod

Zajišťujeme opravy a servis kancelářské techniky, kontrolních pokladen, kopírovacích strojů a mobilních telefonů, černobílé a barevné kopírování, celobarevný laserový tisk, kroužkovou vazbu a laminování, na objednávku pak výrobu razítek a reklamních předmětů.

3NTSUP s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(131)
Vlachovice, Vlachovice 26
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Profesionální mimozáruční a pozáruční servis notebooků všech značek. Výměna BGA obvodů, opravy základních desek, čištění oxidace základních desek, opravy grafických karet. Provádíme výměny napájecích konektorů, LCD displejů, opravy, výměny prasklých pantů. Servis tabletů a mobilních telefonů.

4Marek Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Okrouhlice 89, Okrouhlice Bezdlužná

Vazba, opravy knih. Informace v knihařství.

5Němec Martin - Knihařství

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Zdislavina 265/3, Třebíč Bezdlužná

Tisk a vazba diplomových prací. Maturitní stužky,tepelná ražba - reklamní diáře. Vazba dokumentů, kronik a pamětních knih. Knihařské práce, reklamní předměty na zakázku. Rámování a paspartování obrazů, fotografií a plakátů. Tisk svatebních oznámení.

6Zevl Vlastimil - Knihařství Katka

Skuherského 1458/30, České Budějovice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Provádí tisk a vazbu diplomových prací. Kopírování formátů A3-A6. Vazby a opravy knih, brožur, sbírek zákonů a časopisů. Ofsetový tisk do velikosti B2.

7MgA. Mgr. Jana Gutteková - Knihvazačství

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Nová 2026/14, České Budějovice Bezdlužná

Knihvazačství - vazby diplomových a bakalářských prací, opravy a restaurování knih, sbírek zákonů, pamětních knih, časopisů, novin, map, grafických listů a dalších, pouzdra, vytisknutí a svázání knihy z elektronické podoby.

8Skurková Ivana - design studio

Design studio, knihařství, reklamní a propagační materiály, cedule, plachty, letáky, vizitky, hotelové značení, plakáty, samolepicí polepy aut, imitace broušeného skla, malby na fasádu, tisk menu, vazba dimplomových prací i opravy knih.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava knih v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Oprava knih najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.