Kontrolní měření staveb – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Mojmír Novotný - GP, s.r.o.1 pobočka

Koutkova 350, Třebíč Bezdlužná Ověřená

Společnost se věnuje komplexním službám v oblasti geodézie. Poskytujeme poradenství v katastru nemovitostí, geodézii a ostatních příbuzných oborech. Především provádíme kontrolní měření, vytváříme geometrické plány, realizujeme vytyčování stavebních objektů a zaměřování skutečných provedení…

2PROGEO Jihlava spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Lazebnická 60/12, Jihlava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka geodetických služeb kraj Vysočina. Provedeme vytyčení, nivelaci a kontrolní měření. Dodáme dokumentaci liniových staveb. Vytvoříme bodová pole pomocí GPS. Dodáváme účelové mapy.

3März Josef, Ing.

Nabízím geodetické služby. Zhotovuji geodetické podklady pro projekt. Provádím zaměřování skutečného provedení, kontrolní měření.

4Borovský Josef - Kominictví

Provádíme autorizované měření malých zdrojů znečištění, kontrolní a revizní prohlídky spalinových cest dle ČSN 734201:2010 a NV č. 91/2010 Sb. Jsem členem společenstva kominíků ČR. Svým klientům nabízím profesionální přístup a služby.


Firmy v dalších lokalitách


Kontrolní měření staveb v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Kontrolní měření staveb najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.