Léky na gynekologické potíže – Jižní a Západní Čechy

Léky na gynekologické potíže jsou určeny pro ženy, které trpí různými problémy v oblasti pohlavních orgánů. Tyto léky jsou k dispozici v lékárnách a mohou být zakoupeny bez lékařského předpisu.

1–10 firem z 100 nalezených Filtry

1RESI Třeboň spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Novohradská 1153, Třeboň Bezdlužná Ověřená

Jsme česká firma specializující se na výrobu zdravotnických lehátek. Nabízíme vám rehabilitační lehátka, vyšetřovací lehátka, odběrová lehátka, transportní lehátka a mnoho dalších druhů lehátek. Vyrábíme i masážní lehátka a kosmetická lehátka.

2Nemocnice Prachatice, a.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(82)
Nebahovská 1015, Prachatice Bezdlužná Ověřená

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

3MUDr. Zdeňka Kravarová - gynekologie a porodnictví

3.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Dr. Bureše 1251/9a, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči v oboru gynekologie pro širokou veřejnost. Specializujeme se především na léčbu výtoků a zánětů. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky a provozujeme těhotenskou poradnu.

4Nemocnice Dačice, a.s.

3.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Antonínská 85, Dačice Bezdlužná Ověřená

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

5GYNEKOLOGICKO - PORODNICKÁ AMBULANCE, MUDr. Melounová, Chotěboř, s.r.o.

Nad Hliništěm 1138, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme gynekologickou ordinaci, nabízíme kompletní gynekologickou a porodnickou péči.

6Nemocnice Strakonice, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(155)
Radomyšlská 336, Strakonice I Bezdlužná Ověřená

Nemocnice Strakonice patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Zdravotníci a tým dalších zaměstnanců pracují na neustálém zvyšování kvality poskytované lékařské a ošetřovatelské péče.

7MediPel s.r.o.1 pobočka

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé s nadstandardní péčí v Pelhřimově. Poskytujeme nadstandardní očkování, glukometr, INR, CRP, FOB testy, močový analyzátor a měření glykovaného hemoglobinu. Druhá ordinace MediPel s.r.o. Senožaty 33, Pelhřimov, tel. 565 582 115. Ordinační doba: Po 06.30 - 10.00…

8Kaska Stanislav - PRODEJ A SERVIS ZDRAVOTNICKÉ A LABORATORNÍ TECHNIKY

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Matice školské 1786…, České Budějovice Bezdlužná

Nabízíme vám veškerý lékařský sortiment produktů. V našem portfoliu najdete elektroléčebné přístroje, stomatologické soupravy, laser a příbuzné přístroje, defibrilátory, lymfodrenáž, diatermie, gynekologické přístroje a pomůcky, rehabilitační vany, laboratorní sklo, lékařský nábytek a další…

9MUDr. Jana Vyhnálková - gynekologická ordinace

2.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Gynekologická ambulance. Soukromá gynekologicko-porodnická ordinace. U nás najdete erudovaný zdravotnický tým, kvalifikované lékařské ošetření, moderní přístrojové vybavení, příjemné prostředí, objednávkový systém se snahou o minimalizaci čekací doby.

10Rokycanská nemocnice, a.s.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Voldušská 750, Rokycany Bezdlužná

Rokycanská nemocnice přivítala své první pacienty v červnu roku 1957.Poskytujeme ambulantní i lůžkovou zdravotnickou péči s celkovou kapacitou 181 lůžek. Zajišťujeme lékařskou péči první pomoci. Máme zde gynekologicko - porodnickou kliniku, ambulantní péči, pediatrii, chirurgické oddělení, interna,…


Firmy v dalších lokalitách


Léky na gynekologické potíže v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Mezi nejčastější gynekologické potíže patří bolesti břicha, krvácení, svědění, pálení a záněty.

1. Antibiotika

Antibiotika jsou léky, které se používají k léčbě infekcí způsobených bakteriemi. Tyto léky jsou často předepisovány pro léčbu zánětů v oblasti pohlavních orgánů, jako jsou například záněty pochvy, děložního čípku a močových cest. Antibiotika jsou k dispozici v tabletách, kapslích, sirupech a injekčních roztocích.

2. Antimykotika

Antimykotika jsou léky, které se používají k léčbě infekcí způsobených houbami. Tyto léky jsou často předepisovány pro léčbu kvasinek, které způsobují záněty pochvy. Antimykotika jsou k dispozici v tabletách, kapslích, krémech a mastech.

3. Hormonální léky

Hormonální léky jsou léky, které obsahují hormony, které jsou přirozeně produkovány v těle. Tyto léky se používají k regulaci menstruačního cyklu, snížení bolesti břicha a k léčbě endometriózy. Hormonální léky jsou k dispozici v tabletách, náplastech, injekčních roztocích a vaginálních krémech.

4. Analgetika

Analgetika jsou léky, které se používají k léčbě bolesti. Tyto léky jsou často předepisovány pro léčbu bolesti břicha, která je spojena s menstruací. Analgetika jsou k dispozici v tabletách, kapslích, sirupech a injekčních roztocích.

5. Antikoncepční pilulky

Antikoncepční pilulky jsou hormonální léky, které se používají k prevenci těhotenství. Tyto léky obsahují kombinaci hormonů, které brání ovulaci. Antikoncepční pilulky jsou k dispozici v tabletách.

v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou léky na gynekologické potíže k dispozici v místních lékárnách. Ženy, které trpí gynekologickými potížemi, by měly navštívit svého lékaře, aby získaly správnou diagnózu a léčbu.