Manželská, partnerská poradna – Jižní a Západní Čechy

Manželská a partnerská poradna v oblasti Jižní a Západní Čechy je místem, kde se lidé mohou obrátit s problémy v jejich vztazích. Poradna nabízí individuální i párové konzultace s odborníky v oblasti psychologie a terapie.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Rodinné centrum MiLuRa, s.r.o.1 pobočka

Dobrovského 2915, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Milada Radosová - psychiatr pro děti a dospělé MUDr. Louis Radosa - psychiatr pro dospělé, sexuolog (2. ordinace: Ledeč nad Sázavou, Habrecká 450).

2ZÁKLADNÍ ŠKOLA JIHLAVA, Jungmannova

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jungmannova 3298/6, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše základní škola ctí ekologické principy. Je tzv. Ekoškolou. Vedeme tímto směrem i naše žáky. Součástí školy je školní družina , školní klub a školní jídelna. Podílíme se na sběru a recyklování. Bližší informace a kontakty na vedení školy najdete na našich internetových stránkách.

3Mgr. KAMILA HRONOVÁ - PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ

Horní náměstí 441, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Psychologické poradenství a psychoterapie, pomoc v krizových životních situacích, řešení mezilidských vztahů a osobnostních potíží! Konzultace po předchozím objednání. Psychologická poradna, logoterapie.Krizové situace, deprese, ztráta osoby, partnerské či pracovní problémy, nespavost, závislosti,…

4Forst Vladimír, PhDr. - psychoterapeut

Provozuji psychologickou ordinaci. Nabízím poradenství v krizích - vztahy partnerské, rodinné, pracovní. Psychoterapie individuální zaměřená na překonání složitých období.

5PhDr. ŠÍRKOVÁ ZDEŇKA

Provozujeme ordinaci klinické psychologie pro děti i dospělé.

6Farní charita Tábor

Centrum Auritus nabízí služby lidem užívajícím návykové látky, gamblerům a rodičům a osobám, kteří problém s užíváním návykových látek řeší u svých dětí a blízkých. Poskytuje služby zaměřené na prevenci užívání návykových látek u žáků a studentů škol a učilišť.

7Paventia o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Latrán 55 , Český Krumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Paventia z.s. je dobrovolným nevládním neziskovým občanským sdružením, vzniklým podle zákona č. 83 / 1990 Sb., o sdružování občanů, v platném znění. Naše organizace podporuje rozvoj náhradní rodinné péče a pomáhá znevýhodněným dětem a mladým lidem k jejich příznivému vývoji a dosažení kvalitního…

8Procházková Kateřina - jóga

Poskytování lymfatických masáží, kurzů jógy a reiky. Dále také možnost psychologického a výživového poradenství. kurzy jógy, lymfatické masáže, reiky, psychologické poradenství, výživové poradenství, rodinné konstelace, studio duše, rodinné a systémové konstelace, cesta k sebeléčení, masáže, joga,…

9Středisko pro rodinu a mezilidské vztahy a Linka důvěry České Budějovice o.p.s.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 105/47, České Budějovice 6
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poradna v Českých Budějovicích vznikla v roce 1970 jako druhá v České republice a od počátku měla charakter Krajské poradny. V průběhu let svoji činnost rozšiřovala. V polovině let 80. byla dobudována síť manželských a předmanželských poraden jako jedna z forem státem garantovaných služeb.

10PhDr. Jaromír Matoušek

Libušina 184 , Bechyně
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Odborná psychologická poradna s nabídkou psychodiagnostických služeb. Diagnostika a terapie duševních poruch, úzkosti, deprese, schizofrenie, závislosti, psychosomatických poruch, poruch spánku a paměti.Poskytování psychologického poradenství a psychodiagnostiky. Věnuji se zejména doprovázení v…


Firmy v dalších lokalitách


Manželská, partnerská poradna v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Služby poradny
Poradna poskytuje širokou škálu služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám klientů. Mezi nejčastější patří:
- Individuální konzultace s psychologem
- Párové konzultace s terapeutem
- Rodinné terapie
- Skupinové terapie
- Semináře a workshopy zaměřené na rozvoj vztahů

2. Odborníci
Poradna spolupracuje s kvalifikovanými odborníky v oblasti psychologie a terapie. Všichni terapeuti mají dlouholeté zkušenosti s prací s lidmi v různých věkových kategoriích a s různými problémy v oblasti vztahů.

3. Pro koho je poradna určena
Poradna je určena pro všechny, kteří mají problémy v partnerských nebo manželských vztazích. Může se jednat o páry, jednotlivce, rodiny, ale i o lidi, kteří se chtějí připravit na budoucí vztahy.

4. Jak probíhá terapie
Terapie v poradně je založena na individuálním přístupu ke každému klientovi. Terapeuti se snaží porozumět konkrétním potřebám a problémům klienta a navrhnout mu vhodné řešení. Terapie může probíhat formou rozhovoru, cvičení, her nebo jiných aktivit.

5. Jak se objednat
Objednání na konzultaci je možné telefonicky nebo e-mailem. Klienti si mohou vybrat konkrétního terapeuta, se kterým chtějí spolupracovat. Poradna nabízí i možnost online konzultací.

Manželská a partnerská poradna v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zlepšit své vztahy a najít řešení svých problémů. Díky individuálnímu přístupu a kvalifikovaným odborníkům je poradna schopna pomoci každému klientovi najít cestu k lepšímu a spokojenějšímu životu.