Rodinná poradna – Jižní a Západní Čechy

Rodinná poradna je instituce, která se specializuje na poskytování pomoci rodinám v různých životních situacích. Tato poradna se zaměřuje na řešení problémů, které se týkají vztahů mezi členy rodiny, komunikace, výchovy dětí, ale také na řešení krizových situací, jako jsou rozvody, úmrtí nebo…

1–10 firem z 239 nalezených Filtry

1UBYTOVÁNÍ Slavonice - Ubytování jako u babičky

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Mutišov 18, Slavonice Bezdlužná Ověřená

Hledáte ubytování na venkově? Nabízíme vám ubytování v selském stavení, ve kterém se budete cítit jako na prázdninách u babičky. Můžete navštívit i naši ukázkovou přírodní zahradu. V naší rodinné firmě se věnujeme i bylinkářství a prodeji kontejnerových sazenic bylin a léčivých výrobků.

2Útočiště o.p.s.

Dobrovského 78/19, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme pomoc pro děti, mladistvé a jejich rodiny. Rodinám poskytujeme nízkoprahové a sociálně-aktivizační služby.

3MUDr. JAREMENKOVÁ OLGA

Ordinace praktického lékaře. Zajišťujeme diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v rámci praktického lékařství pro dospělé. Ordinace Husovo náměstí, Ledeč nad Sázavou.

4Rodinné centrum MiLuRa, s.r.o.1 pobočka

Dobrovského 2915, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Milada Radosová - psychiatr pro děti a dospělé MUDr. Louis Radosa - psychiatr pro dospělé, sexuolog (2. ordinace: Ledeč nad Sázavou, Habrecká 450).

5MUDr. Marta Doubková

Vrchlického 2497/57, Jihlava
Dnes už má zavřeno

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé. Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Nachází se na adrese Vrchlického 57 (Dům zdraví) v Jihlavě. Poskytujeme: komplexní preventivní a léčebnou péči, očkování, odběry. Noví pacienti - přijímáme pouze rodinné příslušníky po tel. domluvě.

6Oblastní charita Pelhřimov

4.6
★★★★★
★★★★★
(25)
Solní 1814, Pelhřimov Bezdlužná

Nabídka služeb pro zajištění běžných denních potřeb klientů v jejich domácím prostředí. Oblastní charita Pelhřimov poskytuje tyto sociální služby: pečovatelská služba, osobní asistence, domácí hospicová péče, KLÍČ– Centrum pro rodinu, Občanská poradna. Dále provozuje nestátní zdravotnické zařízení,…

7MUDr. Krejčí Eva - psychiatrická ambulance

Provozování psychiatrické ambulance. Psychoterapie - ukončené výcviky v terapii rodinných systémů a dynamické psychoterapii. Posuzování zdravotní způsobilosti, psychologické vyšetření, psychiatrické vyšetření, léčba traumat.

8TROJLÍSTEK-CENTRUM PRO DĚTI A RODINU Kamenice nad Lipou, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vítězslava Nováka…, Kamenice nad Lipou Bezdlužná

Provoz dětského domova pro děti do 3 let věku. Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc (ZPDVOP) poskytuje akutní a nedkladnou péči ohroženým dětem. Tato služba je poskytována nepřetržitě po dobu 24 hodin denně.

9ZÁKLADNÍ ŠKOLA JIHLAVA, Jungmannova

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jungmannova 3298/6, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše základní škola ctí ekologické principy. Je tzv. Ekoškolou. Vedeme tímto směrem i naše žáky. Součástí školy je školní družina , školní klub a školní jídelna. Podílíme se na sběru a recyklování. Bližší informace a kontakty na vedení školy najdete na našich internetových stránkách.

10Mgr. KAMILA HRONOVÁ - PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ

Horní náměstí 441, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Psychologické poradenství a psychoterapie, pomoc v krizových životních situacích, řešení mezilidských vztahů a osobnostních potíží! Konzultace po předchozím objednání. Psychologická poradna, logoterapie.Krizové situace, deprese, ztráta osoby, partnerské či pracovní problémy, nespavost, závislosti,…


Firmy v dalších lokalitách


Rodinná poradna v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik rodinných poraden, které jsou otevřeny pro veřejnost. Tyto poradny jsou vedeny zkušenými terapeuty a psychologové, kteří mají dlouholeté zkušenosti s prací s rodinami. Poradny jsou vybaveny moderními technologiemi a poskytují klientům individuální přístup.

Rodinná poradna v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízí následující služby:

1. Poradenské sezení - klienti mohou navštívit poradnu a konzultovat své problémy s terapeutem. Terapeut pomáhá klientům najít řešení a poskytuje jim podporu.

2. Terapeutické skupiny - klienti se mohou zúčastnit terapeutických skupin, kde se setkávají s lidmi, kteří procházejí podobnými situacemi. Skupiny jsou vedeny terapeutem a mají terapeutický charakter.

3. Poradenské telefonické linky - klienti mohou zavolat na poradenskou linku a konzultovat své problémy s terapeutem. Tato služba je vhodná pro ty, kteří nemohou navštívit poradnu osobně.

4. Poradenské webové stránky - klienti mohou najít užitečné informace a tipy na webových stránkách poradny. Stránky obsahují také kontaktní formulář, kterým mohou klienti kontaktovat terapeuta.

Rodinná poradna v oblasti Jižní a Západní Čechy je otevřena pro všechny, kteří potřebují pomoc s řešením rodinných problémů. Terapeuti jsou připraveni pomoci klientům najít řešení a poskytnout jim podporu v těžkých situacích.