Moderní zahradní architektura terasy – Jižní a Západní Čechy

Moderní zahradní architektura je stále více oblíbená v oblasti Jižní a Západní Čechy. Terasy jsou důležitou součástí moderního designu a umožňují vytvořit útulné a pohodlné venkovní prostory.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Zahrady Laurus s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Hybrálec 166, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám odborné zahradnické práce. Specializujeme se na projektování zahrad a realizace zahrad, terénní úpravy, realizace koupacích jezírek a dalších vodních prvků, výstavbu dětských hřišť a péči o veřejnou zeleň.

2Hálová Dagmar - návrhy a realizace zahrad a parků

Lhota Samoty 191, Planá nad Lužnicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zemní práce, zakládání mobilní zeleně a výsadbu okrasných dřevin, návrhy a rekonstrukci zahrad či parků, modelaci terénu, trávníky a realizaci architektonických prvků.

3Ing. Bohdana Škodová-bo tree zahradní ateliér s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Planá 7, Planá

Služby zahradního architekta - drobné terénní úpravy, modelace terénu, stavby a chemické ošetření proti plevelu. Výsadba rostlin i vzrostlých stromů, údržba trávníků, mulčování záhonů a řez živých plotů i keřů. Projektování veřejné zeleně města obcí.

4Bastlová Blanka - Travní koberce

Točník 67, Točník Bezdlužná

Položíme travní koberce přesně dle vašich požadavků. Pomůžeme vám s návrhem, poradíme vám s úpravou vaší zeleně. Travní koberce jsou naše specialita, jsme schopni pokrýt všechny typy zahrad,parků sportovní plochy, terasy a také svahové zatravnění. Máme pro vás,vhodná hnojiva,které mají větší…

5D&G Garden Studio

4.2
★★★★★
★★★★★
(68)
Masarykovo náměstí…, Jihlava

Zabýváme se návrhy a realizacemi zahrad v Jihlavě, Vysočině, Praha a okolí. Budujeme okrasné zahrady, zahradní jezírka, vodopády-kaskády ,zahradní stavby, opěrné zdi, zahradné cestičky, atd. Nabízíme rovněž pravidelnou údržbu zahrad - sekání trávníků, řez okrasných stromů a další. Stavíme PVC ploty…

6Návrhy zahrad - Lubomír Řiháček

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
St. Slavíka 1448, Moravské Budějovice Bezdlužná

Zabýváme se zahradní činností. Provádíme návrhy zahrad, zajištění realizace na klíč a údržbu zeleně. Činností se zabýváme od roku 2008 a stále získáváme nové informace o nejnovějších trendech na konferencích, školeních i seminářích. Z našich služeb zajišťujeme 3D návrhy zahrad, dodáme interiérovou…

7DOZAPO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Slovanská 406/11, Plzeň Bezdlužná

Naše společnost se zabývá poskytováním odborných služeb v oblasti zahradní architektury a souvisejících činnostech. Jako další nabízíme také celoroční komplexní údržbu veškerých zelených ploch. Dále provádíme stavební, terenní a demoliční práce.


Firmy v dalších lokalitách


Moderní zahradní architektura terasy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto terasy jsou navrženy tak, aby splňovaly nejen estetické požadavky, ale také funkčnost a pohodlí. Moderní zahradní architektura se zaměřuje na využití přírodních materiálů a minimalismus, což vytváří harmonické a elegantní prostředí. Terasy jsou ideální pro relaxaci, posezení s přáteli nebo rodinné oslavy. Pokud hledáte moderní zahradní architekturu a terasy v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se spolehnout na kvalitní a profesionální služby.