Montáž, instalace, servis závěsných svítidel – Jižní a Západní Čechy

Montáž, instalace a servis závěsných svítidel jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy k dispozici pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivé řešení pro osvětlení svých domů, kanceláří nebo obchodů. Profesionální tým odborníků se postará o všechny potřebné práce, včetně výběru vhodného typu…

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1MIVOKOR s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Komenského 114, Polná Bezdlužná

Firma Mivokor je přední český výrobce doplňků a kování pro kuchyňské linky a šatní skříně. Zabývá také se vývojem a výrobou prodejních a reklamních stojanů na zakázku podle zadání zákazníka. Výrobky ze sortimentu nábytkového kování a drátěného programu lze objednat na našem eshopu.

2ZITA studio s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Stará Kysibelská…, Karlovy Vary,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývají se kompletní realizací interiérů. Zajistí dodávku, montáž a lepení koberců, PVC, plovoucích podlah, tapet, nábytku, svítidel. Dále provádí výrobu a montáž garnýží, žaluzií, rolet a textilních dekorací.

3Vrbka Ondřej - Avlux.cz

Nabízíme internetový prodej LED osvětlení a příslušenství. V sortimentu naleznete panely, montážní rámečky, závěsný systém a napájecí zdroje. Moderní svítidla do rastrových podhledů.Montáž pověšení na ocelová lanka.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace, servis závěsných svítidel v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky zkušenostem a kvalitnímu vybavení jsou schopni zajistit rychlé a efektivní řešení pro každého zákazníka. Kontaktujte je a užijte si kvalitní osvětlení vašeho prostoru.