Návštěvy společenských akcí – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je plná společenských akcí, které přitahují návštěvy z celého regionu. Tyto akce jsou skvělou příležitostí pro zábavu a setkání s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Počta Zdeněk - Rekreační zařízení Počta1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Štědronín-Plazy 22, Písek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme rekreační středisko v malebné krajině jižních Čech. Nabízíme pobyty pro školy v přírodě, dětské tábory, adaptační kurzy, rodinné rekreace, firemní akce či pobyty pro rybáře. Návštěvníkům poskytujeme širokou škálu služeb.

2Základní škola a mateřská škola Studenec1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Studenec 123, Koněšín Bezdlužná

ZŠ a MŠ Studenec je málotřídní škola se dvěma třídami pro 1. – 5. ročník. V budově je rovněž umístěna mateřská škola s jedním oddělením. Budova školy je umístěna na samostatném školním pozemku na severním okraji obce poblíž sportovního areálu u sokolovny. Školu a školku navštěvují děti ze Studence,…

3Hotel Kouty

4.5
★★★★★
★★★★★
(551)
Rejčkov 20, Ledeč nad Sázavou Bezdlužná

Hotel rodinného typu se nachází v čisté přírodní oblasti Českomoravské vrchoviny nedaleko Ledče nad Sázavou. Součástí hotelu je velká restaurace a venkovní posezení s grilem. Pro romanticky založené návštěvníky je připraveno 6 chatek v malebném lesním prostředí. Hotel je možné využít pro firemní…


Firmy v dalších lokalitách


Návštěvy společenských akcí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se konají různé druhy akcí, jako jsou kulturní festivaly, sportovní turnaje, trhy a jarmarky, koncerty a mnoho dalšího.

Návštěvy si mohou užít nejen samotné akce, ale také krásné okolí oblasti Jižní a Západní Čechy. Mnoho akcí se koná v historických centrech měst a vesnic, které jsou plné památek a zajímavostí. Navíc, mnoho akcí je spojeno s gastronomií, takže návštěvy si mohou vychutnat místní speciality a poznat místní kulturu.

Oblast Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro rodinné výlety, ale také pro setkání s přáteli. Společenské akce jsou skvělou příležitostí pro zábavu a relaxaci, ale také pro poznávání nových lidí a kultur. Proto neváhejte a vydejte se do oblasti Jižní a Západní Čechy, kde vás čekají nezapomenutelné zážitky a spousta zábavy.