Organizace školního roku – Jižní a Západní Čechy

Organizace, školní, rok - to jsou klíčová slova, která jsou pro oblast Jižní a Západní Čechy velmi důležitá. V této oblasti se nachází mnoho škol a organizací, které se věnují vzdělávání a rozvoji mladých lidí.

1–10 firem z 329 nalezených Filtry

1Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace

3.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Lidická 590/38, Karlovy Vary –… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme domov mládeže v příjemném a klidném prostředí Horních Drahovic vzdáleném přibližně 10 minut chůze od centra města. Zajišťujeme výchovu, stravování a ubytování mládeži studující SŠ, SOU, VOŠ. Nabízíme také hotelové ubytování MFF.

2Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 234, Světlá nad Sázavou Bezdlužná Ověřená

Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234. První stupeň na adrese: Jelenova 30, Světlá nad Sázavou.

354. mateřská škola Plzeň, Staniční 72, příspěvková organizace1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Staniční 1125/72, Plzeň
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

Mateřská škola Doubravka neboli sportovní školka se sportovním zaměřením v Plzni. Vedeme Vaše děti od útlého dětství až do předškolního vzdělávání ke sportu a sportovním aktivitám. Rodiče mohou omluvit dítě online na našich webových stránkách.

4Základní škola Ostrov, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krušnohorská 304, Ostrov Bezdlužná Ověřená

Škola je zaměřena na výuku a výchovu dětí se specialni vzdělávacími potřebami. Od roku 2013/2014 nově nabízíme vzdělávání pro žáky s těžkým postižením a kombinovanými vadami. Pro značný zájem byl vypracován školní vzdělávací program dle RVP ZV pro hraniční žáky z běžných základních škol. Počítat…

5Základní škola a mateřská škola KNĚŽICE

Kněžice 215, Kněžice Bezdlužná Ověřená

Základní škola pro 300 žáků s družinou a jídelnou. Adresa ředitelství: Kněžice 215, 675 29 Kněžice, okres Jihlava.

6Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žihle 178, Žihle Bezdlužná Ověřená

Základní škola společně s mateřskou školou. Kapacita je 300 žáků. Současně zde najdeme školní družinu a školní jídelnu se zdravým výběrem pokrmů. Pořádáme kulturní a společenské akce. Jsme menší škola, která je ale plně organizovaná. Zaměřujeme se na výuku cizích jazyků a sportovní aktivity.…

7Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková…

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Rybníku 346 , Lázně Kynžvart Bezdlužná Ověřená

Základní škola pro 250 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme mnoho zájmových kroužků, divadelní představení, koncerty a výlety.

8Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Lánecká 699, Světlá nad Sázavou Bezdlužná Ověřená

Základní škola s družinou a jídelnou. Výchovný poradce, adopce na dálku. Základní škola v Lánecké ulici byla postavena jako 18ti třídní komplex.Ve dvou pavilonech jsou kmenové třídy, další dva jsou určeny pro školní jídelnu a školní družinu, tělocvičnu a dílny. Pro výuku některých předmětů jsou ve…

9ZŠ a MŠ SÁZAVA, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Sázava 80, Velká Losenice Bezdlužná

Provozujeme mateřskou a základní školu v Sázavě. Malotřídní škola pro 60 žáků se školní družinou a školní jídelnou nabízí možnost i využití MŠ. Potřebné dokumenty jsou ke stažení na našich webových stránkách. Navštivte naší a MŠ v Sázavě - Velké Losenice.

10Základní škola a mateřská škola Vyskytná nad Jihlavou, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vyskytná nad…, Vyskytná nad… Bezdlužná

Základní škola ve Vyskytné n. Jihlavou tvoří jeden právní subjekt s mateřskou školou - 2 oddělení. Součástí školy je i školní jídelna a školní družina. Školní zařízení nabízí 10 zájmových kroužků, výuku německého a anglického jazyka. Prohlédněte si naše internetové stránky a kontakty.


Firmy v dalších lokalitách


Organizace školního roku v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Každý rok se zde konají různé akce a programy, které mají za cíl podpořit vzdělávání a rozvoj mladých lidí. Tyto akce jsou velmi důležité pro celou oblast Jižní a Západní Čechy, protože pomáhají zlepšovat kvalitu vzdělávání a připravovat mladé lidi na budoucnost. Pokud hledáte školu nebo organizaci, která se věnuje vzdělávání a rozvoji mladých lidí, tak je oblast Jižní a Západní Čechy tou správnou volbou pro vás.