Nonstop veterina – Jižní a Západní Čechy

Nonstop veterinární klinika je moderní zařízení, které poskytuje péči o zvířata 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nachází se v oblasti Jižní a Západní Čechy, která se nachází v centrální části České republiky.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1MVDr. Ing. Zdeněk Pohanka1 pobočka

Újezd 20, Nížkov
Otevřeno od 18:00
Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře. Provádíme veškeré vakcinace, prodáváme preparáty na odčervení, proti blechám a klíšťatům, ošetřujeme běžná onemocnění, máme ultrazvukový přístroj, odebíráme krve zvířat na vyšetření, kožní seškraby atd. Dále provádíme i chirurgické ošetření ran při krátkodobém uspání…

2Jedlička Radomír MVDr. - veterinární středisko Soběslav

Provozujeme všeobecnou veterinární praxi s nonstop službami.

3MVDr. Jan Náhlík - Veterinární klinika Bohemia

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 2282, Písek – Budějovické… Bezdlužná

Nabízíme kompletní veterinární péči o psy a kočky, preventivní péči, vakcinace, odčervení, diagnostiku v oblasti interní medicíny i chirurgické zákroky. Mimo ordinační dobu poskytujeme nonstop pohotovost na tel. čísle 792 220 290.

4Václav Vačkář, MVDr.

Poskytujeme veterinární služby pro všechny druhy zvířat. Nonstop - veterinární pohotovost.

5Levý Stanislav, MVDr.

Poskytujeme veterinární služby pro všechny druhy zvířat. Nonstop - veterinární pohotovost.

6MVDr. Eva Rouseková

4.9
★★★★★
★★★★★
(19)
U Nádraží 610, Bechyně
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární služby - vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.Provozování Dornovy metody u zvířat.Pohotovost je nonstop na telefonu.

7MVDr. Radek Protiva- RPVET veterinární klinika1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(313)
Dvořákova 1181/9, Plzeň
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace.Zabýváme se zde interní medicínou, klinickou a laboratorní diagnostikou, preventivní medicínou, zobrazovacími metodami (RTG a ultrasonografie), chirurgií měkkých tkání, akutní medicínou, dermatologií, preventivní stomatologií, gynekologií, andrologií, urologií,…

8Veterinární klinika ZA BRÁNOU

4.8
★★★★★
★★★★★
(199)
Na Kopečku 1324, Třeboň
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Veterinární klinika za bránou byla založena v listopadu 2009 s cílem zajistit komplexní veterinární péči o naše pacienty. Veterinární klinika za bránou je zaměřena na všeobecnou veterinární medicínu, ortopedii, chirurgii měkkých i tvrdých tkání, nemoci koní a hospodářských zvířat, oftalmologii,…


Firmy v dalších lokalitách


Nonstop veterina v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Klinika je vybavena nejmodernější technologií a vysoce kvalifikovaným personálem, kteří jsou připraveni poskytnout nejlepší péči o vaše zvířata.

Zde je několik důvodů, proč byste měli zvážit Nonstop veterinární kliniku v oblasti Jižní a Západní Čechy:

1. Nonstop péče o zvířata - Klinika je otevřena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže můžete získat péči o své zvíře kdykoliv, dokonce i v noci nebo o víkendu.

2. Moderní zařízení - Klinika je vybavena nejmodernější technologií, která umožňuje poskytovat nejlepší péči o vaše zvířata.

3. Kvalifikovaný personál - Personál kliniky je vysoce kvalifikovaný a zkušený, takže můžete být jisti, že vaše zvíře je v dobrých rukou.

4. Široká škála služeb - Klinika poskytuje širokou škálu služeb, včetně preventivní péče, chirurgie, interní medicíny a mnoho dalšího.

5. Přátelské prostředí - Klinika je navržena tak, aby byla přátelská a pohodlná pro vaše zvíře, takže se může cítit jako doma.

6. Dostupnost - Klinika se nachází v oblasti Jižní a Západní Čechy, což znamená, že je snadno dostupná pro všechny obyvatele této oblasti.

7. Kvalitní péče - Klinika se zaměřuje na poskytování kvalitní péče o zvířata, takže můžete být jisti, že vaše zvíře dostane nejlepší možnou péči.

Nonstop veterinární klinika v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro péči o vaše zvíře. S moderním zařízením, kvalifikovaným personálem a širokou škálou služeb, můžete být jisti, že vaše zvíře dostane nejlepší možnou péči. Navštivte Nonstop veterinární kliniku v oblasti Jižní a Západní Čechy a ujistěte se, že vaše zvíře je v dobrých rukou.