Očkování koček – Jižní a Západní Čechy

Očkování koček je důležitou součástí péče o zdraví těchto zvířat. Existuje několik druhů očkování, které chrání kočky před různými nemocemi.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Veterinární centrum Strakonice

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Písecká 1114, Strakonice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

2Rytíř Luděk, MVDr. - KLINIKA U RYTÍŘE

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Staroklokotská 29, Tábor
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace,která se zabývá léčbou zvířat včetně poradenské činnosti. Je vybavena a rozšířena tak, aby odpovídala nejvyšším požadavkům zákazníků.

3VETERINÁRNÍ ORDINACE Chotěboř - MVDr. Roman MYŠKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Legií 443 , Chotěboř
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace poskytuje ošetřující péči drobným savcům a hospodářským zvířatům. Základní klinické ošetření koček, psů, koní, drobných přežvýkavců, exotických zvířat a fretek. Mezi naše služby patří vakcinace (očkování), odstranění zubního kamene, čipování zvířat, chirurgie měkkých…

4Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

5Staněk Tomáš MVDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hornoměstská 357, Velké Meziříčí Bezdlužná

Nabízíme veterinární služby pro malá a velká zvířata. Prodej krmiv či chovatelských potřeb.

6Veterinární ordinace MVDr. Zdeněk Mandelíček a MVDr. Irena Salátová

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Havlíčkovo nám. 91, Dačice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní a léčebnou péči pro psy, kočky a drobná zvířata. V naší veterinární ordinaci Dačice zajišťujeme očkování, rentgen, sonografii, čipování a další. Dále vám nabízíme prodej krmiva a chovatelských potřeb značek Eminent, K9, Nutrican, Proplan, Apetit, Calibra, Acana, Fitmin.…

7Soukal František, MVDr.Ing.

U Špýcharu 405, Tábor
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace. Prevece, diagnostika a léčba nemocí psů a koček. Provádíme čipování zvířat, vakcinace, mikroskopická vyšetření, stanovení diagnózy a hospitalizaci.

8MVDr. Eva Rouseková

4.9
★★★★★
★★★★★
(19)
U Nádraží 610, Bechyně
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární služby - vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.Provozování Dornovy metody u zvířat.Pohotovost je nonstop na telefonu.

9Nešporová Daniela, MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(26)
Mánesova 826 , Klatovy
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

MVDr. Daniela Nešporová poskytuje odbornou, komplexní službu v oblasti veterinární péče (veškeré preventivní chirurgické zákroky a kastrace), prevence, léčby a diagnostiky malých zvířat. Dále se zabývá výcvikem a výchovou psů, zajišťuje střihové úpravy psů i koček. Do péče o čtyřnohé mazlíčky,…

10Dušek Pavel, MVDr. - veterinární ordinace Horní Bříza

Česká Bříza 37, Česká Bříza
Otevřeno od 17:30
Bezdlužná

Veterinární ordinace s individuálním a rodinným přístupem. Zajišťujeme kompletní diagnostiku onemocnění a následnou terapii, stomatologii, chirurgické zákroky, kastraci a další. Nabízíme vyšetření RTG, SONO, EKG, rozbory krve. Provádíme vakcinaci, čipování, tetování a vydávání pasů a zdravotních…


Firmy v dalších lokalitách


Očkování koček v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Většina veterinárních klinik doporučuje očkování koček již v raném věku, aby byly chráněny před nebezpečnými chorobami.

Mezi nejčastější očkování patří očkování proti virovým onemocněním, jako je například virová leukémie, virová rhinotracheitida a virová panleukopenie. Tyto nemoci jsou velmi nebezpečné a mohou vést k vážným zdravotním problémům a dokonce i k úmrtí kočky. Očkování proti nim je tedy velmi důležité.

Dalším důležitým očkováním je očkování proti chlamydiím a bordetelám. Tyto bakteriální infekce mohou způsobit záněty dýchacích cest a očí. Očkování proti nim pomáhá chránit kočky před těmito nemocemi.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je očkování koček velmi důležité, protože zde žije mnoho koček, které jsou vystaveny různým rizikům. Veterinární kliniky v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí očkování koček za přijatelné ceny a majitelé koček by měli využít této možnosti.

Očkování koček se provádí v několika krocích. Nejprve se kočka podrobí zdravotní prohlídce, aby se zjistilo, zda je zdravá a zda není vystavena riziku nějaké nemoci. Poté se kočka očkuje podle potřeby a podle doporučení veterináře.

Očkování koček je velmi důležité pro zdraví koček a pro prevenci různých nemocí. Majitelé koček by měli zajistit, aby jejich kočky byly pravidelně očkovány a aby byly chráněny před nebezpečnými chorobami.