Očkování psů – Jižní a Západní Čechy

Očkování psů je důležitou součástí péče o zdraví vašeho mazlíčka. Existuje několik typů očkování, které chrání psa před různými nemocemi.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Veterinární centrum Strakonice

4.9
★★★★★
★★★★★
(87)
Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

2Rytíř Luděk, MVDr. - KLINIKA U RYTÍŘE

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Staroklokotská 29, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace,která se zabývá léčbou zvířat včetně poradenské činnosti. Je vybavena a rozšířena tak, aby odpovídala nejvyšším požadavkům zákazníků.

3VETERINÁRNÍ ORDINACE Chotěboř - MVDr. Roman MYŠKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Legií 443 , Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace poskytuje ošetřující péči drobným savcům a hospodářským zvířatům. Základní klinické ošetření koček, psů, koní, drobných přežvýkavců, exotických zvířat a fretek. Mezi naše služby patří vakcinace (očkování), odstranění zubního kamene, čipování zvířat, chirurgie měkkých…

4Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

5Staněk Tomáš MVDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hornoměstská 357, Velké Meziříčí Bezdlužná

Nabízíme veterinární služby pro malá a velká zvířata. Prodej krmiv či chovatelských potřeb.

6DeraVet s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Hamry nad Sázavou…, Žďár nad Sázavou Bezdlužná

Naše veterinární ordinace nabízí komplexní veterinární služby pro Vaše mazlíčky. Zabýváme se také prodejem veterinárních léčebných prostředků a dalších přípravků. Provádíme rovněž deratizace, desinfekce, desinsekce v zemědělství, potravinářství, zdravotnictví či dalších bytových a nebytových…

7Veterinární ordinace MVDr. Zdeněk Mandelíček a MVDr. Irena Salátová

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Havlíčkovo nám. 91, Dačice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní a léčebnou péči pro psy, kočky a drobná zvířata. V naší veterinární ordinaci Dačice zajišťujeme očkování, rentgen, sonografii, čipování a další. Dále vám nabízíme prodej krmiva a chovatelských potřeb značek Eminent, K9, Nutrican, Proplan, Apetit, Calibra, Acana, Fitmin.…

8Janouch Libor MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(118)
Urbinská 140, Český Krumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ordinace pro psy, kočky i exotická zvířata. Nabízíme očkování, veterinární léčba i prevenci, čipování psů, laboratorní diagnostiku, chirugické zákroky a další služby pro vaše mazlíčky.

9Soukal František, MVDr.Ing.

U Špýcharu 405, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace. Prevece, diagnostika a léčba nemocí psů a koček. Provádíme čipování zvířat, vakcinace, mikroskopická vyšetření, stanovení diagnózy a hospitalizaci.

10MVDr. Helena Vlková - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(60)
sídliště Hlinky 670, Týn nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci zaměřenou na poskytování veterinární péče psům, kočkám, králíkům, drobným savcům, ale i hospodářským zvířatům jako ovcím a kozám, koňům, skotu i prasatům. Zajišťujeme preventivní péči, očkování, čipování i laboratorní rozbory.


Firmy v dalších lokalitách


Očkování psů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Většina z nich je povinná a je nutné je podstoupit v určených intervalech.

1. Očkování proti vzteklině
Jedním z nejdůležitějších očkování je očkování proti vzteklině. Toto očkování je povinné a musí být provedeno v souladu s platnými zákony. Vztah mezi psem a člověkem je velmi blízký a proto je důležité chránit nejen psa, ale i jeho majitele.

2. Očkování proti parvoviru
Parvovirus je velmi nebezpečná nemoc, která může způsobit vážné zdravotní problémy u psa. Očkování proti této nemoci je velmi důležité a mělo by být podstoupeno v pravidelných intervalech.

3. Očkování proti psincové nemoci
Psincová nemoc je další nebezpečnou nemocí, která může způsobit vážné zdravotní problémy u psa. Očkování proti této nemoci je povinné a mělo by být podstoupeno v souladu s platnými zákony.

4. Očkování proti leptospiróze
Leptospiróza je bakteriální infekce, která může způsobit vážné zdravotní problémy u psa. Očkování proti této nemoci je velmi důležité a mělo by být podstoupeno v pravidelných intervalech.

5. Očkování proti hepatitidě
Hepatitida je další nebezpečnou nemocí, která může způsobit vážné zdravotní problémy u psa. Očkování proti této nemoci je povinné a mělo by být podstoupeno v souladu s platnými zákony.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je očkování psů povinné a musí být provedeno v souladu s platnými zákony. Majitelé psů by měli pravidelně kontrolovat platnost očkování svých mazlíčků a zajistit, aby byla všechna očkování podstoupena včas. Očkování psů je důležitou součástí péče o zdraví vašeho mazlíčka a mělo by být bráno vážně.