Odborné poradenství – Jižní a Západní Čechy

Odborné poradenství je služba, která pomáhá lidem řešit různé problémy a situace, které vyžadují odborné znalosti a zkušenosti. Tato služba může být poskytována v různých oblastech, jako je například právo, finance, zdravotnictví, marketing, management a mnoho dalších.

1–10 firem z 287 nalezených Filtry

1FARMAKO spol. s r.o. - Lékárna FARMAKO1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Jihlava
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná Ověřená

Lékárna se nachází v dolní části Masarykova náměstí vedle hotelu Zlatá Hvězda u rozsáhlého parkoviště. V našem sortimentu najdete velké množství léků a homeopatik. Kontakt, otevírací dobu a aktuální novinky naleznete na našich internetových stránkách. Přímo nad lékárnou jsou moderně…

2Nemocnice Prachatice, a.s.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(62)
Nebahovská 1015, Prachatice Bezdlužná Ověřená

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

3Mazalovská Hana, Mgr. - Lékárna U Matky Boží Pomocné1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
náměstí T. G.…, Veselí nad Lužnicí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Naše lékárna nabízí výdej léčiv na recept, volný prodej a široký sortiment doplňkové stravy pro dospělé i pro ty nejmenší. Individuálně pro vás připravujeme léčivé přípravky v naší laboratoři. Koupíte u nás i kosmetické a veterinární přípravky, léčivé čaje a kojeneckou výživu. Poskytujeme…

4Lékárna u Floriána

3.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Smetanova 87/6, Písek
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná Ověřená

V lékárně u Floriána nabízíme přípravu léčivých přípravků, prodej léků a zdravotních potřeb. Kromě širokého sortimentu volně prodejných léčiv a potravinových doplňků u nás najdete kojeneckou výživu, léčebnou kosmetiku nebo zdravotní obuv. Léky, které nejsou skladem, vám dodáme do 24 hodin.

5Lékárna U Sv. Anny Písek s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Velké náměstí 6/14, Písek
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

V Lékárně U Svaté Anny vám poskytujeme komplexní lékárenské služby a poradenství. Zajišťujeme prodej léků, základních homeopatik, zdravotnických prostředků, výživových doplňků, dětské výživy, bylinných čajů, léčebné kosmetiky, veterinárních přípravků a mnoha dalšího.

6MUDr. Ivana MARKOVÁ1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(8)
Lipová 438, Náměšť nad Oslavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost v Náměsti nad Oslavou. MUDr. Ivana Marková poskytuje komplexní preventivní a léčebnou péči. Vybavení a služby ordinace: - biolampa - analýza moči - píchání uší na naušnice - očkování - očkovací látky v rámci nepovinného očkování můžete zakoupit v…

7Nemocnice Dačice, a.s.

2.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Antonínská 85, Dačice Bezdlužná Ověřená

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

8MEDICAMEN spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Karlovo nám. 60/49, Třebíč-Vnitřní Město
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

V lékárně Třebíč vám nabízíme široký sortiment léčivých přípravků. Prodáváme léky, vitamíny, kloubní doplňky, zdravotní kosmetiku, dětskou a zdravou výživu, zdravotní obuv pro dospělé, zdravotnické potřeby a další doplňkový sortiment. Kontakt a aktuální akce najdete na našich webových…

9Dagmar Mládková PharmDr. - Malostranská Lékárna

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Orlická 400, Týn nad Vltavou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Lékárna. Prodej léků, doplňků stravy, veterinárních přípravků a další.

10Nemocnice Strakonice, a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(173)
Radomyšlská 336, Strakonice I Bezdlužná Ověřená

Nemocnice Strakonice patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Zdravotníci a tým dalších zaměstnanců pracují na neustálém zvyšování kvality poskytované lékařské a ošetřovatelské péče.


Firmy v dalších lokalitách


Odborné poradenství v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici mnoho odborných poradců, kteří pomáhají lidem řešit různé problémy. Tyto poradenské služby jsou poskytovány jak pro jednotlivce, tak i pro firmy a organizace.

Mezi nejčastější oblasti, ve kterých se poskytuje odborné poradenství, patří:

1. Právo - poradci v této oblasti pomáhají lidem řešit různé právní problémy, jako jsou například smlouvy, dědictví, pracovní právo a mnoho dalších.

2. Finance - poradci v této oblasti pomáhají lidem řešit různé finanční problémy, jako jsou například investice, úvěry, daně a mnoho dalších.

3. Zdravotnictví - poradci v této oblasti pomáhají lidem řešit různé zdravotní problémy, jako jsou například nemoci, prevence, výživa a mnoho dalších.

4. Marketing - poradci v této oblasti pomáhají firmám a organizacím řešit různé marketingové problémy, jako jsou například propagace, branding, reklama a mnoho dalších.

5. Management - poradci v této oblasti pomáhají firmám a organizacím řešit různé manažerské problémy, jako jsou například strategie, řízení lidí, plánování a mnoho dalších.

Odborné poradenství může být poskytováno jak osobně, tak i online. v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici mnoho poradců, kteří poskytují své služby osobně v kancelářích, ale také prostřednictvím telefonu, emailu a online chatu.

Výhodou odborného poradenství je, že lidé získávají odborné znalosti a zkušenosti, které jim pomáhají řešit různé problémy. Poradci v této oblasti mají často dlouholeté zkušenosti a jsou schopni poskytnout lidem cenné rady a doporučení.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici mnoho odborných poradců, kteří pomáhají lidem řešit různé problémy. Tyto poradenské služby jsou velmi užitečné pro jednotlivce i firmy a organizace, které potřebují odborné poradenství v různých oblastech.