Odčervení koček – Jižní a Západní Čechy

Odčervení koček je důležitou součástí péče o zdraví domácích mazlíčků. Kočky jsou náchylné k infekcím vnitřních parazitů, jako jsou hlístice, škrkavky a tasemnice, které mohou způsobit vážné zdravotní problémy.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(367)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Specializujeme se na ortopedii malých zvířat, všeobecnou chirurgii, kardiologii a neurochirurgii. Navštivte naši …

2MVDr. Milan Kalužík – veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(88)
Nad Vdovečkem 1123, Blatná
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Zabýváme se preventivními úkony včetně očkování zvířat, diagnostikou a léčbou onemocnění. Provádíme plánované i akutní operace. Prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte veterinu Blatná.

3MVDr. FRANTIŠEK KOSTKA

4.9
★★★★★
★★★★★
(214)
Královský vršek…, Jihlava
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům i exotickým ptákům a plazům. Specializujeme se zejména na interní a infekční choroby psů, koček a dalších zvířat. Disponujeme moderním přístrojovým a laboratorním vybavením. Navštivte naši veterinu…

4VETERINÁRNÍ ORDINACE Chotěboř - MVDr. Roman MYŠKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Legií 443 , Chotěboř
Otevřeno do 18:30
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace poskytuje ošetřující péči drobným savcům a hospodářským zvířatům. Základní klinické ošetření koček, psů, koní, drobných přežvýkavců, exotických zvířat a fretek. Mezi naše služby patří vakcinace (očkování), odstranění zubního kamene, čipování zvířat, chirurgie měkkých…

5Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

6MVDr. Ladislav Lapáček

4.7
★★★★★
★★★★★
(153)
U Výstaviště 23, České Budějovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízím služby veterináře. Zaměřuji se na interní ošetření psů a koček, endokrinologii, onkologii, kardiologii. Provádím operace měkkých tkání. Zajišťuji sonografii. Věnujeme se problematice chovu koní.

7Janásková Šárka, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(317)
Nad Stadiónem 485, Vimperk Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci ve Vimperku.

8Foglar Pavel, MVDr. - Vetcentrum1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
třída 5. května 582…, Lišov
Otevřeno od 18:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární centrum pro psy, kočky, drobné hlodavce a exoty, ale i pro domácí zvířata (skot, ovce a další). Poskytujeme odčervení, laboratorní diagnostiku, preventivní prohlídky, očkování a chirurgické zákroky.

9Soukal František, MVDr.Ing.

U Špýcharu 405, Tábor
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace. Prevece, diagnostika a léčba nemocí psů a koček. Provádíme čipování zvířat, vakcinace, mikroskopická vyšetření, stanovení diagnózy a hospitalizaci.

10MVDr. Jan Náhlík - Veterinární klinika Bohemia

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 2282, Písek – Budějovické… Bezdlužná

Nabízíme kompletní veterinární péči o psy a kočky, preventivní péči, vakcinace, odčervení, diagnostiku v oblasti interní medicíny i chirurgické zákroky. Mimo ordinační dobu poskytujeme nonstop pohotovost na tel. čísle 792 220 290.


Firmy v dalších lokalitách


Odčervení koček v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto je nutné pravidelně odčervovat kočky, aby se minimalizovalo riziko infekce a zlepšila se jejich celková kondice.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné odčervení koček provést u veterináře, který má k dispozici širokou škálu antiparazitik. Existují různé formy odčervení, jako jsou tablety, kapky nebo pasty, které se aplikují na kůži. Veterinář vždy doporučí nejvhodnější způsob podle věku, váhy a zdravotního stavu kočky.

Při odčervení koček je důležité dodržovat několik zásad:

1. Pravidelnost - odčervování by mělo být prováděno minimálně dvakrát ročně, ideálně každých 3-4 měsíců.

2. Dávkování - dávkování antiparazitik by mělo být přesné podle váhy kočky. Před podáním antiparazitika je nutné zvíře zvážit.

3. Hygiena - po podání antiparazitika je důležité dodržovat hygienická opatření, jako je pravidelné čištění kočičího záchodu a umývání rukou.

4. Kontrola - po podání antiparazitika je vhodné kočku pravidelně kontrolovat na příznaky infekce, jako jsou průjmy, zvracení nebo ztráta hmotnosti.

Odčervení koček je důležitou součástí péče o zdraví domácích mazlíčků. Pravidelné odčervování minimalizuje riziko infekce vnitřními parazity a zlepšuje celkovou kondici koček. v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné odčervení provést u veterináře, který doporučí nejvhodnější způsob podle věku, váhy a zdravotního stavu kočky. Při odčervení je důležité dodržovat pravidelnost, přesné dávkování, hygienu a pravidelnou kontrolu.