Oprava chladírenských boxů – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je plná podniků, které potřebují kvalitní chladící boxy. Proto je důležité mít k dispozici spolehlivého dodavatele, který se specializuje na opravu chladírenských boxů.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Daněk Zdeněk - chlazení1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Soškova 1353, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Dodávky, výroba, montáž, revize a opravy chladicí a mrazicí technologie a klimatizací.

2Jihočeskéelektro s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Rudolfovská tř. 6, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme domácí spotřebiče, gastro spotřebiče, chladničky, mrazničky, myčky, pračky,sporáky a odsávače par, minibary, ohřívače vody, chladící technika, mrazící technika, prodejní vitríny......

3Pavel Beneš- CHLADÍRENSKÝ SERVIS LEDO1 pobočka

Prodáváme chladicí boxy, vitríny, výčepní zařízení, mobilní klimatizace, výrobníky ledu, tepelná čerpadla, klimatizace zemědělské a lesní techniky. Nabízíme servis a dodávky chladírenské techniky.

4Patera Václav - chlazení

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
K Dráze 111/15, Plzeň-Koterov Bezdlužná

Obchod s chladírenskou technologií. Provádíme montáž a servis veškerého chlazení či opravy, instalace a servis v oboru chladírenství, chladící a mrazící PUR boxy, tepelná čerpadla LG, klimatizace, autoklimatizace, chladírny, výčepní zařízení Lindr.

5BOX - AUTO, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Hranici 4966/33, Jihlava

Zabýváme se výrobou užitkových nástaveb pro nákladní automobily a přípojná vozidla. Nabízíme vám valníkové nástavby a skříňové nástavby – chladírenské nástavby, mrazírenské nástavby a prachotěsné nástavby. Dále vyrábíme mobilní domky a speciály. Provádíme servis a montáž hydraulických čel a…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava chladírenských boxů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto boxy jsou nezbytné pro uchování potravin a dalších produktů v optimální teplotě. Pokud se vám některý z vašich chladících boxů porouchá, neváhejte a kontaktujte odborníky na opravu. Díky jejich zkušenostem a znalostem se vám podaří rychle a efektivně vyřešit jakýkoliv problém s vašimi chladícími boxy. S důvěrou se obraťte na odborníky v oblasti Jižní a Západní Čechy a užijte si bezproblémové uchování vašich produktů.