Ošetření drápků mazlíčků – Jižní a Západní Čechy

Ošetření drápků mazlíčků je důležitou součástí péče o zdraví a pohodu domácích zvířat. v oblasti Jižní a Západní Čechy se mnoho majitelů psů a koček snaží pravidelně ošetřovat drápky svých mazlíčků, aby se předešlo možným zdravotním problémům a zraněním.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1MVDr. FRANTIŠEK KOSTKA

4.9
★★★★★
★★★★★
(214)
Královský vršek…, Jihlava
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům i exotickým ptákům a plazům. Specializujeme se zejména na interní a infekční choroby psů, koček a dalších zvířat. Disponujeme moderním přístrojovým a laboratorním vybavením. Navštivte naši veterinu…

2MVDr. Ing. Zdeněk Pohanka1 pobočka

Újezd 20, Nížkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře. Provádíme veškeré vakcinace, prodáváme preparáty na odčervení, proti blechám a klíšťatům, ošetřujeme běžná onemocnění, máme ultrazvukový přístroj, odebíráme krve zvířat na vyšetření, kožní seškraby atd. Dále provádíme i chirurgické ošetření ran při krátkodobém uspání…

3Jabulková Magda, MVDr.

Salon pro psy a kočky. Nabízíme stříhání, foukání, česání, zkrácení drápků a vytrhání uší. Agresivní zvířata (psy i kočky) je zde možno stříhat pod sedativy.

4MVDr. Ladislav Lapáček

4.7
★★★★★
★★★★★
(153)
U Výstaviště 23, České Budějovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízím služby veterináře. Zaměřuji se na interní ošetření psů a koček, endokrinologii, onkologii, kardiologii. Provádím operace měkkých tkání. Zajišťuji sonografii. Věnujeme se problematice chovu koní.

5Nesnídal Otakar, MVDr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(31)
Nušlova 67/V , Jindřichův Hradec Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře zajišťuje preventivní i léčebnou péči, vakcinaci, čipování, odčervení i stříhání drápků.

6MIL-VET veterinární ordinace - MVDr. Zuzana Šímová

4.9
★★★★★
★★★★★
(89)
Čs. legií 256, Milevsko Bezdlužná

MIL-VET je nově otevřená veterinární ordinace s moderním vybavením a individuálním přístupem ke klientovi. Ordinující lékařka MVDr. Zuzana Šímová absolvovala během studia na veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně několik školení a zahraničních stáží. Ve švýcarské soukromé ordinaci prošla…

7Veterináři s.r.o. - Veterinární ordinace Matoušek

4.9
★★★★★
★★★★★
(111)
Starý Pelhřimov 74, Pelhřimov Bezdlužná

Kompletní léčebná a preventivní veterinární péče v oblasti domácích a hospodářských zvířat. Preventivní ošetření-vakcinace, odčervení, stříhání drápků, ošetření análních žlázek), RTG diagnostiku, sonografické, mikroskopické a biochemické vyšetření či operace.

8MVDr. Mallát Petr

Poskytování veterinární péče malým zvířatům, stříhání drápů, čipování a tetování zvířat, poskytujeme odbornou pomoc při nemocích zvířat.


Firmy v dalších lokalitách


Ošetření drápků mazlíčků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Existuje několik způsobů, jak ošetřit drápky mazlíčků. Jedním z nejčastějších je použití speciálních kleští na drápky, které jsou k dispozici v obchodech se zvířecími potřebami. Tyto kleště mají ostré čepele, které umožňují přesné a bezbolestné oříznutí drápků. Při použití kleští je důležité dbát na to, aby se nedostaly do kontaktu s cévami a nervy v drápcích, což by mohlo způsobit krvácení a bolest.

Další možností je použití brusky na drápky, která umožňuje postupné a jemné obrušování drápků. Tento způsob je vhodný pro mazlíčky, kteří mají velmi tvrdé a silné drápky, které nelze snadno oříznout kleštěmi. Při použití brusky je důležité dbát na to, aby se nedostala příliš hluboko do drápků a nezpůsobila tak bolest a krvácení.

Pro majitele mazlíčků, kteří si nejsou jisti, jak správně ošetřit drápky svých zvířat, je nejlepší obrátit se na veterináře. Ti mají potřebné znalosti a zkušenosti a mohou pomoci s ošetřením drápků bezpečným a bezbolestným způsobem.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik a ordinací, které nabízejí služby ošetření drápků mazlíčků. Tyto kliniky mají k dispozici nejen potřebné nástroje, ale také kvalifikované veterináře, kteří mají zkušenosti s ošetřením drápků různých druhů zvířat.

Výběr správného způsobu ošetření drápků závisí na konkrétním zvířeti a jeho potřebách. Je důležité dbát na to, aby bylo ošetření provedeno bezpečně a bezbolestně a aby se předešlo možným zdravotním problémům a zraněním.

Ošetření drápků mazlíčků v oblasti Jižní a Západní Čechy:

1. Použití kleští na drápky
2. Použití brusky na drápky
3. Ošetření u veterináře
4. Důležitost bezpečného a bezbolestného ošetření
5. K dispozici veterinární kliniky a ordinace v oblasti Jižní a Západní Čechy.

Celková délka: 1300 znaků.