Podestavby pod pece na pizzu – Jižní a Západní Čechy

Podestavby, pod, pece na pizzu jsou nezbytnou součástí každé pizzerie v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tyto prvky umožňují přípravu dokonalé pizzy s křupavým těstem a lahodným náplněním.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1V.N.D. s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
K Silu 1966, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej velkokuchyňských náhradních dílů pro přístroje používané v gastronomických provozech. Předností je vysoká dostupnost všech běžně žádaných součástí pro plyn, vodu, kuchyňské spotřebiče a další. Objednávky na běžné náhradní díly jsme schopni vyřídit ještě ten samý…

2Láznička Jaromír3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Náměstí 550, Měřín Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na krbová kamna. Zabýváme se prodejem, montáží a servisem krbových kamen. Součástí našich služeb je i projektování krbových kamen. Kromě krbových kamen dále nabízíme krbové vložky, elektronické regulace Timpex, nerezové komíny, kotle Blaze a zahradní grily.

3TeS, spol. s r. o. Chotěboř2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Zednická 558, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gastronomické vybavení. Konvektomaty, varné kotle, stoličky, sporáky, pece, fritézy, grily, smažící pánve, univerzální roboty, škrabky brambor, skříňové, průchozí myčky, nádobí, kávovary, výčepní zařízení, výrobníky ledu, chladící zařízení, šokery, vitríny. Velkokuchyně školních jídelen, restaurací…

4Josef Antonů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pavlovova 5, Jihlava

Věnujeme se oboru zhotovení návrhů a výstavba krbů, kachlových kamen. Zajistíme montáž a dodávku stavebnicových krbů, komínových systémů, krbových vložek. Nabízíme stavby komínů a kominických služeb. Návrhy a stavby finských pecí. Působnost celá ČR.

5Hanuš Roman - kamnářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Prokišova 3, České Budějovice Bezdlužná

Firma Kamnářství Roman Hanuš působí na českém trhu více jak 16 let. Zabývám se individuálně stavěnými topidly.Stavím kachlová čí omítaná kamna, teplovodní i akumulační krby, kuchyňské sporáky, pece na chleba a pizzu, venkovní ohniště.

6Kunc s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Malická 30/24, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí vnitřní a venkovní krby, kamna, pece, grily.Jsme rodinná firma. Kamnářstvím se zabýváme od roku 1999. Jsme vyučeni v oboru kamnář a kominík. Naše nabídka obsahuje vnitřní a venkovní krby, kamna, pece, grily a krbová kamna. Rádi Vám ochotně poradíme s výběrem právě toho…

7Dubšík Luboš

Dr. Kocourka 126, Sokolov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavíme zahradní krby, kachlová kamna, pece na pizzu, kachlové sporáky, rekonstrukce kamen,teplovzdušné rozvody, zahradní grily. Zabýváme se prodejem krbových vložek, kamen, kouřovodů, příslušenství a izolací.

8GASTRO-CUKAR.CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sobíňov 233, Sobíňov Bezdlužná

Gastronomická zařízení. Prodej, montáž, servis, projekce, poradenství v gastronomii. Internetové obchody, e-shopy.

9Kamnářství Novák s.r.o. - provozovna

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Evropská 3703, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Jsme firma, která se zabývá navrhováním, dimenzováním a realizací všech druhů individuálně stavěných topidel, jako jsou například kachlová kamna, krby s otevřeným a uzavíratelným ohništěm, sporáky, zahradní grily, pece na pizzu a další speciální topidla. Spolupracujeme s předními výrobci kamnářské…


Firmy v dalších lokalitách


Podestavby pod pece na pizzu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky nim může každý šéfkuchař v oblasti Jižní a Západní Čechy připravit pizzu, která okouzlí každého gurmána. Podestavby, pod, pece na pizzu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a účinné. Pokud hledáte prvky, které vám umožní připravit dokonalou pizzu, neváhejte a pořiďte si podestavby, pod, pece na pizzu v oblasti Jižní a Západní Čechy. Vaši zákazníci budou nadšeni a vaše pizzerie se stane nejoblíbenějším místem v celé oblasti Jižní a Západní Čechy.