Pohotovost pro chovatele zvířat – Jižní a Západní Čechy

Pohotovost pro chovatele zvířat je důležitou službou, která umožňuje majitelům zvířat získat rychlou a efektivní pomoc v případě zdravotních problémů svých miláčků. Tato služba je obzvláště důležitá pro chovatele zvířat, kteří mají v péči větší počet zvířat a potřebují být připraveni na různé…

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1MVDr. Otakar Meloun - VETERINÁŘ

5.0
★★★★★
★★★★★
(42)
U Střelnice 1846, Chotěboř
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá i velká zvířata. Našim pacientům poskytujeme kompletní veterinární péči. Specializujeme se na interní medicínu, chirurgii měkkých tkání, ortopedii, fyzioterapii a stomatologii. Navštivte naši veterinu v Chotěboři.

2MVDr. Milan Kalužík – veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(88)
Nad Vdovečkem 1123, Blatná
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Zabýváme se preventivními úkony včetně očkování zvířat, diagnostikou a léčbou onemocnění. Provádíme plánované i akutní operace. Prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte veterinu Blatná.

3MVDr. Ing. Zdeněk Pohanka1 pobočka

Újezd 20, Nížkov
Otevřeno od 18:00
Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře. Provádíme veškeré vakcinace, prodáváme preparáty na odčervení, proti blechám a klíšťatům, ošetřujeme běžná onemocnění, máme ultrazvukový přístroj, odebíráme krve zvířat na vyšetření, kožní seškraby atd. Dále provádíme i chirurgické ošetření ran při krátkodobém uspání…

4Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

5Multi - pharm, spol. s r.o. Lékárna u Slovanské Lípy

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Palackého 70, Pelhřimov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naše lékárna se nachází v Palackého ulici v bezprostřední blízkosti centrálního Masarykova náměstí. Prodej humánních léčiv, zdravotnického materiálu, vitamínů, potravinový doplňků, veterinární léčiva, čaje, homeopatika, léčebná kosmetika. Naše lékárna se také podílí na zajišťování lékárenské…

6MVDr. Jolana Smolová

4.6
★★★★★
★★★★★
(78)
Oldřichova 132/2, Třebíč-Horka-Domky
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace poskytující péči malým zvířatům.

7Opršal Radovan MVDr. - Veterinární ambulance

1. máje 172, Moravské Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Prodej krmiv a chovatelských potřeb. Chovatelská stanice skotských teriérů. Pohotovost po předchozí domluvě 602 758 338.

8MVDR. Petr Johanides - VETERINÁRNÍ KLINIKA

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvořákova 2289/8, Žďár nad Sázavou 6
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Naše veterinární klinika poskytuje klasickou preventivní a terapeutickou činnost, ale díky našemu speciálnímu vybavení umíme řešit i složité případy onemocnění psů a koček. Poskytujeme komplexní veterinární péči. Pohotovostní služba na telefonním čísle…

9Štursa Jaromír, MVDr.- Veterinární klinika

4.8
★★★★★
★★★★★
(313)
Nerudova 2258, Havlíčkův Brod
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Má Váš zvířecí mazlíček zdravotní problémy? Pak určitě hledáte veterináře a nejbližší veterinární ordinaci. Navštivte naši veterinární kliniku a svěřte zdraví svého domácího miláčka do péče 5 odborných veterinářů. Poskytujeme široké spektrum veterinárních služeb na Vysočině a jsme kompletně…

10Jedlička Radomír MVDr. - veterinární středisko Soběslav

Provozujeme všeobecnou veterinární praxi s nonstop službami.


Firmy v dalších lokalitách


Pohotovost pro chovatele zvířat v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí pohotovostní služby pro chovatele zvířat. Tyto kliniky jsou vybaveny moderním vybavením a kvalifikovanými veterináři, kteří jsou připraveni poskytnout pomoc v případě potřeby.

Mezi služby, které jsou součástí pohotovostního servisu pro chovatele zvířat, patří:

1. Non-stop přístup k veterinární péči - Majitelé zvířat mohou kdykoliv využít služeb veterinární kliniky, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

2. Diagnostika a léčba - Veterinární klinika nabízí kompletní diagnostiku a léčbu zdravotních problémů zvířat, včetně chirurgických zákroků.

3. Transport - V případě potřeby mohou majitelé zvířat využít transportní služby, které jsou součástí pohotovostního servisu.

4. Poradenská služba - Veterinární klinika poskytuje majitelům zvířat poradenskou službu, která jim pomůže s péčí o své miláčky.

5. Očkování - Veterinární klinika nabízí očkování proti různým nemocem, které mohou zvířata ohrožovat.

Pohotovost pro chovatele zvířat je důležitou službou, která umožňuje majitelům zvířat získat rychlou a efektivní pomoc v případě potřeby. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici veterinární kliniky, které nabízejí kompletní pohotovostní servis pro chovatele zvířat. Tyto kliniky jsou vybaveny moderním vybavením a kvalifikovanými veterináři, kteří jsou připraveni poskytnout pomoc v případě potřeby.