Pokrývačské práce – Jižní a Západní Čechy

Pokrývačské práce jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi žádané. Pokrývači se specializují na pokrývání střech a fasád, a to jak nových, tak i rekonstruovaných objektů.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provozujeme prodejny a internetový obchod s hospodářskými potřebami. U nás zakoupíte zahradní potřeby a techniku, svářecí techniku, železářské zboží, spojovací materiál, ruční nářadí, elektrické nářadí, stavebniny, ploty a pletiva, plastové a obalové materiály a mnoho dalšího.

Poslat poptávku zznhp.cz 566 618 566

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti střech – od poradenství a návrhů až po realizaci střech s veškerým servisem. Rovněž nabízíme veškerý střešní sortiment včetně střešních oken. Kontaktujte nás! Se stavbami střech máme mnohaleté zkušenosti.

Poslat poptávku capekstrechy.cz 569 428 793

3 Linea střechy s.r.o.

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme střechy na klíč, příhradové vazníky, vázané krovy a dřevěné fasády. Rádi vám navrhneme a postavíme jakoukoliv dřevěnou konstrukci. Nabízíme ocelovou střešní krytinu Ruukki.

Poslat poptávku linea-strechy.cz 376 526 120

Jsme klempířství a pokrývačství s tradicí. Poskytujeme vám kompletní klempířské a pokrývačské práce, včetně prací tesařských. Vyrábíme a montujeme širokou škálu klempířských prvků z různých materiálů. Realizujeme střechy na klíč. Mezi naše další služby patří instalace a revize hromosvodů.

Poslat poptávku klempirstvi-sima.cz 376 524 384

Poskytujeme vám profesionální stavební práce a jeřábnické práce. Specializujeme se na realizace železobetonových lodžií pro bytové domy, pronájem autojeřábů s obsluhou, servis jeřábů a pronájem lešení.

Poslat poptávku trikas.cz 603 476 417

6 Pila Rozsochatec s.r.o.

Sháníte kvalitní řezivo? V Pila Rozsochatec s.r.o. vám nabízíme širokou nabídku stavebního řeziva a truhlářského řeziva. Prodáváme překližky, dřevodesky, palubky, podlahy a další řezivo. Dále se zabýváme pilařskou výrobou, prodejem palivového dřeva, těžbou dřeva a výkupem dřeva.…

Poslat poptávku pila-rozsochatec.cz 603 453 284

7 2B GROUP CZ, s.r.o.

Projektové, stavební, montážní práce. Realizace staveb. Činnost společnosti je směřována nejčastěji do regiónu hlavního města Prahy, Středočeského kraje a Vysočiny. Hlavní náplní firmy je realizace staveb doplněná o projektování, inženýrskou činnost a obchod se stavebními výrobky.

Poslat poptávku 2bgroup.cz 608 962 459

Hledáte spolehlivého klempíře, pokrývače nebo tesaře? Pak jsme tu pro vás. Poskytujeme vám profesionální klempířské práce, pokrývačské práce a tesařské práce. Realizujeme výstavbu nových střech, montáže krovů, rekonstrukce střech a rekonstrukce podkroví. Dále realizujeme výstavbu dřevěných…

Poslat poptávku strechyzalesky.cz 606 276 103

Hledáte ubytování na venkově? Nabízíme vám ubytování v selském stavení, ve kterém se budete cítit jako na prázdninách u babičky. Můžete navštívit i naši ekologickou bylinkovou zahradu, která získala certifikát Ukázková přírodní zahrada. Nabízíme k prodeji bylinkové sazenice a léčivé…

Poslat poptávku bochnickovi.cz 736 776 211

Jsme stavební firma zaměřující se na dřevostavby, rodinné domy, střechy na klíč, krovy i dřevěné fasády a zateplování střech. Poskytujeme služby tesařství, pokrývačství, klempířství a provádíme rekonstrukce podkroví i SDK. Prodáváme opracované dřevo KVH, BSH, latě, prkna, Egger OSB desky, Seca…

Poslat poptávku rynostav.cz 376 520 017

Pokrývačské práce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky svému odbornému vzdělání a zkušenostem jsou schopni zajistit kvalitní a spolehlivé řešení pro každého klienta.

Pokrývačské práce zahrnují mnoho různých činností, jako je například montáž střešních krytin, opravy střech, pokládání izolací, čištění a údržbu střech a fasád. Pokrývači v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou vybaveni moderními nástroji a technologiemi, které jim umožňují pracovat rychle a efektivně.

Pokrývačské práce jsou velmi důležité pro každý objekt, protože střecha a fasáda jsou první věci, které si lidé všimnou. Kvalitní pokrývačské práce zajistí nejen estetický vzhled objektu, ale také jeho ochranu před povětrnostními vlivy.

Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného pokrývače v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám nabídnou kvalitní a profesionální služby. S jejich pomocí budete mít jistotu, že vaše střecha a fasáda budou v perfektním stavu po mnoho let.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.