Tesařské práce – Jižní a Západní Čechy

Tesařské práce jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi žádané. Kvalitní tesařské práce jsou klíčové pro výstavbu domů, staveb a dalších objektů.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti střech – od poradenství a návrhů až po realizaci střech s veškerým servisem. Rovněž nabízíme veškerý střešní sortiment včetně střešních oken. Kontaktujte nás! Se stavbami střech máme mnohaleté zkušenosti.

Poslat poptávku capekstrechy.cz 569 428 793

2 Linea střechy s.r.o.

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme střechy na klíč, příhradové vazníky, vázané krovy a dřevěné fasády. Rádi vám navrhneme a postavíme jakoukoliv dřevěnou konstrukci. Nabízíme ocelovou střešní krytinu Ruukki.

Poslat poptávku linea-strechy.cz 376 526 120

Provozujeme půjčovnu nářadí a malé stavební mechanizace a prodejnu nářadí. Nabízíme vám kompletní sortiment nářadí od A do Z. Součástí našich služeb je broušení pilových řetězů a servis strojů značek MAKITA, DeWalt, Blackdecker, Wacker, MITSHUBISHI, RUBI, PERLES, NTC a Flex.

Poslat poptávku ralko.cz 354 622 249

Jsme klempířství a pokrývačství s tradicí. Poskytujeme vám kompletní klempířské a pokrývačské práce, včetně prací tesařských. Vyrábíme a montujeme širokou škálu klempířských prvků z různých materiálů. Realizujeme střechy na klíč. Mezi naše další služby patří instalace a revize hromosvodů.

Poslat poptávku klempirstvi-sima.cz 376 524 384

Poskytujeme vám profesionální stavební práce a jeřábnické práce. Specializujeme se na realizace železobetonových lodžií pro bytové domy, pronájem autojeřábů s obsluhou, servis jeřábů a pronájem lešení.

Poslat poptávku trikas.cz 603 476 417

6 Pila Rozsochatec s.r.o.

Sháníte kvalitní řezivo? V Pila Rozsochatec s.r.o. vám nabízíme širokou nabídku stavebního řeziva a truhlářského řeziva. Prodáváme překližky, dřevodesky, palubky, podlahy a další řezivo. Dále se zabýváme pilařskou výrobou, prodejem palivového dřeva, těžbou dřeva a výkupem dřeva.…

Poslat poptávku pila-rozsochatec.cz 603 453 284

Projektové, stavební, montážní práce. Realizace staveb. Činnost společnosti je směřována nejčastěji do regiónu hlavního města Prahy, Středočeského kraje a Vysočiny. Hlavní náplní firmy je realizace staveb doplněná o projektování, inženýrskou činnost a obchod se stavebními výrobky.

Poslat poptávku 2bgroup.cz 608 962 459

Hledáte spolehlivého klempíře, pokrývače nebo tesaře? Pak jsme tu pro vás. Poskytujeme vám profesionální klempířské práce, pokrývačské práce a tesařské práce. Realizujeme výstavbu nových střech, montáže krovů, rekonstrukce střech a rekonstrukce podkroví. Dále realizujeme výstavbu dřevěných…

Poslat poptávku strechyzalesky.cz 606 276 103

Zabýváme se výstavbou vodohospodářských staveb. Specializujeme se na odbahňování rybníků, opravy rybničních objektů, výstavbu bezpečnostních přelivů, kamenných zdí a vypouštěcích objektů, rekultivace skládek, výstavbu ČOV a úpravu vodních toků.

Poslat poptávku hydrokov.cz 384 722 033

Hledáte ubytování na venkově? Nabízíme vám ubytování v selském stavení, ve kterém se budete cítit jako na prázdninách u babičky. Můžete navštívit i naši ekologickou bylinkovou zahradu, která získala certifikát Ukázková přírodní zahrada. Nabízíme k prodeji bylinkové sazenice a léčivé…

Poslat poptávku bochnickovi.cz 736 776 211

Tesařské práce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tesaři v oblasti Jižní a Západní Čechy mají dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti, které jim umožňují provádět práce na vysoké úrovni. Díky tesařským pracím se zajišťuje pevnost a stabilita konstrukcí, což je základním předpokladem pro bezpečnost a dlouhodobou životnost budov. Pokud hledáte spolehlivého tesaře v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte a kontaktujte odborníky, kteří vám rádi pomohou s vašimi potřebami.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.