Překlady a lokalizace softwaru – Jižní a Západní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1STORMWARE s.r.o.7 poboček

Dodáváme ekonomický a informační systém POHODA, personalistiku a mzdy PAMICA, daň. přiznání TAX, knihu jízd GLX, právní systém WINLEX, domácí účetnictví FILIP, slovníky PRODICT. Zajistíme vývoj, školení, servis.

2Jazyková škola Skřivánek, Jihlava15 poboček

Nabídka jazykové školy Skřivánek v oblasti jazykového vzdělávání zahrnuje kurzy pro dospělé i děti, individuální i skupinovou výuku pro firmy a širokou veřejnost, jazykové audity, jazykové zkoušky, a v neposlední řadě i širokou nabídku v oblasti online výuky. Máme bohaté zkušenosti s realizací…

3Pavel Trnka s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Čsl. legií 823…, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Dodávají překlady ve velmi krátkých termínech, zpravidla do druhého dne. Překladatelská a tlumočnická kancelář se specializací na odbornou a technickou angličtinu, němčinu a maďarštinu. Překládají technické manuály, návody, zákaznický software, internetové stránky. Soudní překlady a tlumočení.

4Rozhledy, spol. s r.o.

Firma nabízí překladatelské a tlumočnické služby. Dále provádí korektury textů, grafické práce, video a telekonference. Zajišťuje tlumočnickou techniku. Poskytují také lokalizace webových stránek a softwarových aplikací. Specializují se na překlady z oboru energetiky, strojírenství a další.

5Bürgerová Vlastimila

Překladatelská kancelář se specializací na odbornou a technickou němčinu. Překládáme technické manuály, návody, zákaznický software, internetové stránky a soudní překlady.

6ACP Traductera, a.s.

Zajišťujeme překlady, lokalizace software, korektury a tlumočení. Překládáme do všech světových jazyků z oborů: medicína, automotive, strojírenství, SW/IT, obchod, propagace, technologie, právo.

7Ing. Rostislav Cibulka

Překladatelské služby. Nabízím překlady textů z oboru informačních technologií. Provádím lokalizace softwaru a webových stránek.

8Rieger Pavel, Ing.

Zabývám se překladatelstvím z němčiny do češtiny a naopak, lokalizace webů, softwaru, DTP podkladů a jazykové korektury pro diplomové, bakalářské i jiné práce.

9Suchánek Karel, Mgr.

Hroznatova 503, Mariánské Lázně
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby. Překládám v německém jazyce. Poskytujeme také technické překlady, lokalizace webových stránek a softwaru, překlady marketingových a reklamních textů a korektury textů.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady a lokalizace softwaru v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Překlady a lokalizace softwaru najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.