Prodej chladících skříní – Jižní a Západní Čechy

Prodej chladících skříní je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi žádaný. Tyto skříně jsou nezbytné pro uchování potravin a nápojů v optimální teplotě.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1AGR GASTRO, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Novoměstská 2241/15, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme dodavatelem profesionální gastronomické techniky – vybavení hotelů, restaurací, cukráren, školních kuchyní atd. Kromě dodávek se zabýváme i návrhy, montážemi a servisem gastro zařízení. Nabízíme vám varné linky, konvektomaty, chladicí zařízení, gastro doplňky a řadu další techniky.

2TeS, spol. s r. o. Chotěboř2 pobočky

Zednická 558, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gastronomické vybavení. Konvektomaty, varné kotle, stoličky, sporáky, pece, fritézy, grily, smažící pánve, univerzální roboty, škrabky brambor, skříňové, průchozí myčky, nádobí, kávovary, výčepní zařízení, výrobníky ledu, chladící zařízení, šokery, vitríny. Velkokuchyně školních jídelen, restaurací…

3Doubek Milan - HD Servis

4.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Truhlářská 1139, Pacov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jedno, dvouplášťové nádrže, potrubí, obslužné plošiny, zábradlí, vybavení kuchyní. Gastronábytek, vzduchotechnika, digestoře, odsavače par. Minipivovary, čistírny odpadních vod, pěstitelské pálenice, chladiče, nádoby z nerezi, Cu, obří akvária z nerezi. Mříže, vrata, ploty, stojany, regály, krbové…

42P Gastro spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Nepomucká 944/159a, Plzeň 2-Slovany -… Bezdlužná

Zabýváme se prodejem gastronomického vybavení a přístrojů. Naše společnost poskytuje profesionální služby gastro podnikům, velkokuchyním, restauracím a jídelnám. Děláme vše s přidanou hodnotou, a to od prvotního projektu kuchyně až po dodávku těch nejkvalitnějších produktů!

5BOX - AUTO, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Hranici 4966/33, Jihlava

Zabýváme se výrobou užitkových nástaveb pro nákladní automobily a přípojná vozidla. Nabízíme vám valníkové nástavby a skříňové nástavby – chladírenské nástavby, mrazírenské nástavby a prachotěsné nástavby. Dále vyrábíme mobilní domky a speciály. Provádíme servis a montáž hydraulických čel a…

6Šeda Karel - All TrucKS

Prodej nových i ojetých nákladních automobilů, dodávkových vozidel, autobusů a návěsů. Úpravy a montáže nástavbových zařízení jako jsou hydraulické ruky, nosiče kontejnerů a nástavby na lesovozy. Dále montáže tlakových nádob, cisteren, chladících skříní, valníků a domíchávačů betonu.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej chladících skříní v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní chladící skříň, můžete se obrátit na specializované prodejce v oblasti Jižní a Západní Čechy. Nabízejí široký výběr skříní různých velikostí a typů, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše potraviny budou vždy čerstvé a chutné. Vyberte si tu správnou chladící skříň pro vaše potřeby a užijte si bezstarostné uchování potravin v oblasti Jižní a Západní Čechy.