Prodej kotlů na biomasu – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1GAZKOMPLET, spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Cyrilometodějská…, Třebíč - Nové Dvory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme montáže plynu. Zajišťujeme servis a prodej plynových spotřebičů, plynové revize, projekty včetně vyjádření, koupelny na klíč, solární systémy, rekonstrukce topení.

2Tichánek David

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Vojanova 2724/35, Jihlava Bezdlužná

Topení, voda, plyn. Rozvody, servis, oprava. Prodáváme kotle na plyn a biomasu. Zařídíme dotace pro financování solárních zařízení. Dodávka a montáž solárních systémů. Tepelná čerpadla. Podlahové vytápění. Zemní práce. Zavlažování zahrad. Čištění kanalizace, čištění odpadů. Nonstop služba.

3TERMONT PLUS, spol. s r.o.

Nabízíme servis v oblasti instalatérství, topenářství a plynařství (montujeme kotle na tuhá paliva, biomasu, plynové a elektrické, ohřívače vody, domácí vodárny a vybavení koupelen, kotelny, podlahové vytápění, solární systémy a tepelná čerpadla).

4TERMOGAS, spol. s r. o.

Instalatérství. Montáže vody, topení a plynu. Prodáváme instalační materiál, spotřebiče, solární techniku, plynové kotle i kotle na biomasu. Koupelnové vybavení. Rekonstrukce koupelen.

5FIEDLER ZDENĚK

Dlouhá Louka 483, Vlachovo Březí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej zařízení spalující biomasu. Zakázková výroba automatických kotlů na dřevní odpad od 50 do 1000 kW v teplovodním i teplovzdušném provedení.

6Japonský topol, s.r.o.

Radimovice 29, Všeruby
Dnes už má zavřeno

Společnost poskytuje služby v oblasti prodeje japonských topolů včetně prodeje chemické ochrany. rodinná farma Japonský topol energie s čistým srdcem se zabývá pěstováním rychle rostoucí dřeviny (RRD) Japonského topolu. Japonský topol pěstujeme na našich plantážích jako reprodukční porost pro…

7ADÁMEK - MÍKA

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývám se prodejem a montáží plynových zařízení, kotelen, topných systémů, vodovodních a odpadních instalací. Poskytuji poradenskou činnost až po kompletní dodávku. Prodávám sortiment od koupelnového vybavení až po potřeby pro topenáře.

8AZA GROUP CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 67, Třebíč Bezdlužná

Naše firma se zaměřuje na stavební činnost, prodej tepelných čerpadel, zemních kolektorů a kotlů na biomasu.

9Janda Petr - EKOTOP - CB

Specializujeme se na prodej i montáž kotlů na pelety, dřevo a biomasu. Poskytujeme instalatérské a topenářské služby. Také nabízíme prodej a poradenství pro centrální vysavače, solární vytápění, klimatizaci, tepelná čerpadla pro úpravu vody. Otevřeno máme nonstop.

10ICM Volyně s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hradčanská 503, Volyně Bezdlužná

Služby v oblasti prodeje, montáže a záručního i pozáručního servisu tepelné techniky od kotlů na biomasu, pevná paliva a peletky, solární systémy až po tepelná čerpadla. Dodání kompletních topných systémů včetně vodoinstalací. Odborný dodavatel v programu Zelená úsporám.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej kotlů na biomasu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej kotlů na biomasu najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.