Prodej kotlů na biomasu – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1GAZKOMPLET, spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Cyrilometodějská…, Třebíč - Nové Dvory
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Provádíme montáže plynu. Zajišťujeme servis a prodej plynových spotřebičů, plynové revize, projekty včetně vyjádření, koupelny na klíč, solární systémy, rekonstrukce topení.

2Tichánek David

Vojanova 2724/35, Jihlava Bezdlužná Ověřená

Topení, voda, plyn. Rozvody, servis, oprava. Prodáváme kotle na plyn a biomasu. Zařídíme dotace pro financování solárních zařízení. Dodávka a montáž solárních systémů. Tepelná čerpadla. Podlahové vytápění. Zemní práce. Zavlažování zahrad. Čištění kanalizace, čištění odpadů. Nonstop služba.

3TERMONT PLUS, spol. s r.o.

Nabízíme servis v oblasti instalatérství, topenářství a plynařství (montujeme kotle na tuhá paliva, biomasu, plynové a elektrické, ohřívače vody, domácí vodárny a vybavení koupelen, kotelny, podlahové vytápění, solární systémy a tepelná čerpadla).

4TERMOGAS, spol. s r. o.

Instalatérství. Montáže vody, topení a plynu. Prodáváme instalační materiál, spotřebiče, solární techniku, plynové kotle i kotle na biomasu. Koupelnové vybavení. Rekonstrukce koupelen.

5FIEDLER ZDENĚK

Dlouhá Louka 483, Vlachovo Březí
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Výroba a prodej zařízení spalující biomasu. Zakázková výroba automatických kotlů na dřevní odpad od 50 do 1000 kW v teplovodním i teplovzdušném provedení.

6Japonský topol, s.r.o.

Radimovice 29, Všeruby
Otevřeno do 16:00

Společnost poskytuje služby v oblasti prodeje japonských topolů včetně prodeje chemické ochrany. rodinná farma Japonský topol energie s čistým srdcem se zabývá pěstováním rychle rostoucí dřeviny (RRD) Japonského topolu. Japonský topol pěstujeme na našich plantážích jako reprodukční porost pro…

7ADÁMEK - MÍKA

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabývám se prodejem a montáží plynových zařízení, kotelen, topných systémů, vodovodních a odpadních instalací. Poskytuji poradenskou činnost až po kompletní dodávku. Prodávám sortiment od koupelnového vybavení až po potřeby pro topenáře.

8AZA GROUP CZ s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na stavební činnost, prodej tepelných čerpadel, zemních kolektorů a kotlů na biomasu.

9Janda Petr - EKOTOP - CB

Specializujeme se na prodej i montáž kotlů na pelety, dřevo a biomasu. Poskytujeme instalatérské a topenářské služby. Také nabízíme prodej a poradenství pro centrální vysavače, solární vytápění, klimatizaci, tepelná čerpadla pro úpravu vody. Otevřeno máme nonstop.

10ICM Volyně s.r.o.

Služby v oblasti prodeje, montáže a záručního i pozáručního servisu tepelné techniky od kotlů na biomasu, pevná paliva a peletky, solární systémy až po tepelná čerpadla. Dodání kompletních topných systémů včetně vodoinstalací. Odborný dodavatel v programu Zelená úsporám.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej kotlů na biomasu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej kotlů na biomasu najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.