Prodej osiva hořčice – Jižní a Západní Čechy

Prodej osiv hořčice je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi žádaný. Tato rostlina se využívá nejen v potravinářství, ale také v kosmetice a farmacii.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1OSEV Písek spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Za Pazdernou 810, Písek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní sortiment a služby v oblasti zemědělství díky používání špičkových moderních technologií. Naleznete u nás široký odrůdový sortiment osiva a sadby. Podporujeme individuální přístup ke klientům a seriozní jednání.

2OSIVA a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(17)
Bělohradská 3304, Havlíčkův Brod

Jsme firmou zabývající se výrobou osiv jarních i ozimých obilovin, olejnin a luskovin. Provádíme čištění drobných semen na čistící stanici osiv v Přibyslavi. Dále chováme dojné a masné krávy. Zajišťujeme si reprodukci stáda.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej osiva hořčice v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na trhu je mnoho druhů hořčice, ale prodejci v oblasti Jižní a Západní Čechy se specializují na osiva s vysokou kvalitou a vysokým obsahem oleje. Tyto osiva jsou vhodné pro pěstování jak pro komerční účely, tak pro domácí pěstování. Prodejci v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí širokou škálu osiv hořčice, které jsou vhodné pro různé typy půdy a klimatické podmínky. Pokud hledáte kvalitní osiva hořčice, neváhejte kontaktovat prodejce v oblasti Jižní a Západní Čechy.