Prodej osiva řepky – Jižní a Západní Čechy

Prodej osiv řepky je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi žádaný. Tato odrůda řepky je oblíbená pro svou vysokou výnosnost a kvalitu.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Vysočina Vyklantice, a.s.

Staré Vyklantice 32, Vyklantice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Věnujeme se pěstování brambor a jiných zemědělských plodin. Rostlinná a živočišná výroba. Pro turisty nabízíme levné ubytování.

2Zemědělské družstvo Kojčice u Pelhřimova1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Kojčice 84, Kojčice
Otevřeno do 15:30

Zemědělské družstvo. Rostlinná a živočišná výroba. Chováme plemeno české červené straky. Zájemci si od nás mohou odkoupit zdravá zvířata na chov nebo maso, po dohodě můžeme zajistit porážku vyškoleným řezníkem. Kromě centrály v Kojčicích má naše Zemědělské družstvo pobočku také v Krasíkovicích.

3Zemědělské družstvo ROŠTÝN1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Hodice 211, Hodice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka produktů rostlinné a živočišné výroby. Hlavními plodinami rostlinné výroby jsou: obiloviny, řepka, brambory, mák, osiva trav a pícniny. U živočišné výroby jde především o skot včetně dojnic a vejce. Možnost ubytování v Jizerských horách. Více info po telefonu.

4ZEMAD s.r.o.

Pěstování plodin, zemědělská výroba. Nákladní doprava.

5AGROTES spol. s r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rovečné 22, Rovečné Bezdlužná

Prodej hnojiv. Prodej pesticidů. Silážní plachty. Silážní pytle. Velkoobchod zahrádkářských potřeb: substráty, hnojiva, osivo, květináče, truhlíky, tkané a netkané textilie. Zemědělské komodity. Obilniny. Oves. Pšenice. Ječmen. Žito. Řepka.

6OSEV Písek spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Za Pazdernou 810, Písek
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní sortiment a služby v oblasti zemědělství díky používání špičkových moderních technologií. Naleznete u nás široký odrůdový sortiment osiva a sadby. Podporujeme individuální přístup ke klientům a seriozní jednání.

7Zemědělské zásobování a výkup Prachatice, a.s.2 pobočky

Pivovarská 197, Prachatice II
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Výkup a prodej obilovin a zemědělských komodit. Obilí, pšenice, ječmen, žito, oves, triticale, kukuřice, řepka, hrách, osiva. Zabýváme se výrobou krmných směsí a krmiv. Dále prodáváme přípravky na ochranu rostlin, postřiky, hospodářské potřeby pro firmy, chovatele, zahrádkáře a ochránce přírody.

8Trio - D spol. s r.o.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(27)
Dolany, Malechov 22, Dolany, Malechov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Prodej osiva i sadby. Obilniny, luskoviny, jeteloviny, olejniny, kukuřice, čiroky, řepka, travní směsi a sadba brambor. Kostřava luční a červená, jílek, srha laločnatá i mezirodový travní hybrid. Moření, doprava a poradenská činnost.

9ZS Vilémov, a.s.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vilémov 227, Vilémov
Otevřeno do 15:00

Společnost se zabývá rostlinnou výrobou. Dále výrobou el. energie v bioplynové stanici. Provozujeme kravín s kapacitou 1200ks krav. Společnost Cerea, a.s., dlouhodobý a stabilní partner východočeských zemědělců, nabízí také prodej a servis zemědělské, komunální a stavební techniky renomovaných…

10ZEMKO KOŽLÍ a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Kožlí 170, Kožlí
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

ZEMKO KOŽLÍ a.s., se sídlem Kožlí 170, 582 93, Kožlí, v okrese Havlíčkův Brod a v kraji Kraj Vysočina, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 1426, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 1996. Pracuje u nás 50 - 99 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej osiva řepky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Osiva řepky jsou vhodná pro pěstování jak na menších, tak i na větších plochách. Díky svému vysokému obsahu oleje jsou ideální pro výrobu biopaliv. Prodej osiv řepky v oblasti Jižní a Západní Čechy je zajištěn kvalitními dodavateli, kteří garantují vysokou kvalitu a čerstvost osiv. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele osiv řepky v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat naše specialisty.