Prodej osiva kukuřice – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Zemědělské družstvo Kojčice u Pelhřimova1 pobočka

Kojčice 84, Kojčice
Otevřeno do 15:30

Zemědělské družstvo. Rostlinná a živočišná výroba. Chováme plemeno české červené straky. Zájemci si od nás mohou odkoupit zdravá zvířata na chov nebo maso, po dohodě můžeme zajistit porážku vyškoleným řezníkem. Kromě centrály v Kojčicích má naše Zemědělské družstvo pobočku také v Krasíkovicích.

2Zemědělské zásobování a výkup Prachatice, a.s.2 pobočky

Pivovarská 197, Prachatice II
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Výkup a prodej obilovin a zemědělských komodit. Obilí, pšenice, ječmen, žito, oves, triticale, kukuřice, řepka, hrách, osiva. Zabýváme se výrobou krmných směsí a krmiv. Dále prodáváme přípravky na ochranu rostlin, postřiky, hospodářské potřeby pro firmy, chovatele, zahrádkáře a ochránce přírody.

3Trio - D spol. s r.o.4 pobočky

Dolany, Malechov 22, Dolany, Malechov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Prodej osiva i sadby. Obilniny, luskoviny, jeteloviny, olejniny, kukuřice, čiroky, řepka, travní směsi a sadba brambor. Kostřava luční a červená, jílek, srha laločnatá i mezirodový travní hybrid. Moření, doprava a poradenská činnost.

4ZS Vilémov, a.s.

Vilémov 227, Vilémov
Otevřeno do 15:00

Společnost se zabývá rostlinnou výrobou. Dále výrobou el. energie v bioplynové stanici. Provozujeme kravín s kapacitou 1200ks krav. Společnost Cerea, a.s., dlouhodobý a stabilní partner východočeských zemědělců, nabízí také prodej a servis zemědělské, komunální a stavební techniky renomovaných…

5FADIS OSIVA s.r.o.- rostlinná a živočišná výroba1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Domažlická 36, Horšovský Týn

Rostlinná výroba. Výroba osiv, obiloviny, luštěniny, řepka, pícniny i pšenice, ječmen, hrách, peluška, jetel, vojtěška, kukuřice a jetelotrávy. Živočišná výroba. Chov krav na maso i mléko, prasat i pštrosů afrických dvouprstých. Prodej chovných zvířat.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej osiva kukuřice v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej osiva kukuřice najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.