Prodej požárních klapek – Jižní a Západní Čechy

Prodej požárních klapek je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi důležitým tématem. Tyto klapy jsou totiž klíčovým prvkem při ochraně budov před požárem.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1PYROS, spol. s r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Kožichovice 25, Kožichovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní zabezpečení služeb v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Odpadové hospodářství. Prodej a revize hasicích přístrojů, hydrantů. Požární klapky, ucpávky.

2EXPYRO, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(53)
Na Sklárně 1, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost prodává hasicí přístroje, hlásiče kouře a bezpečnostní značky. K dalším činnostem patří revize, opravy, údržby, plnění i periodické tlakové zkoušky hasicích přístrojů a požárních hadic, kontroly požárních klapek, dveří, ucpávek, dokumentace požární ochrany a BOZP, školení, plnění CO2.

3Urbánek Ilja - HASIČ - SERVIS

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Poříčská 186, Boršov nad Vltavou Bezdlužná

Nabízím kontroly, revize, opravy hasicích přístrojů, požárních hydrantů, klapek, ucpávek a uzávěrů, nouzového osvětlení, odvětrání kouře a tepla. Prodej hasicích přístrojů, požárních čidel, hydrantů, hadic, skříní a dalších. Zajistím požární bezpečnost firem osobou s odbornou způsobilostí.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej požárních klapek v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní požární klapy, můžete se obrátit na specializované prodejce v oblasti Jižní a Západní Čechy. Ty vám nabídnou široký výběr různých typů a velikostí požárních klapek, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. S těmito klapy budete mít jistotu, že vaše budova bude chráněna před požárem a že se v případě nouze budete moci spolehnout na jejich spolehlivost a kvalitu.