Prodej pytlovaného uhlí – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho prodejců pytlovaného uhlí, kteří nabízejí kvalitní palivo za přijatelné ceny. Pytlování uhlí zajišťuje snadnou manipulaci s palivem a zároveň chrání před vlhkostí a nečistotami.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1T.U.S. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Popovická 1124, Jaroměřice nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej uhelných paliv a stavebních písků. Černé, hněde uhlí, brikety, koks, palivové dřevo, drtě, prosívky, zahradní oblázky. Provozní doba sklad Jaroměřice nad Rokytnou-Popovice - 7.30-16.00, Krahulov - 7.00-15.30 hod. - tel. 568 870 737, 736 290 910. Možnost skládání uhlí pásem.

2Uhlí-Lipice s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Lipice 11, Lipice Bezdlužná

Uhelný sklad. Prodej ekopaliva, uhlí, pelet a dřevěných briket.

3UHELNÁ PALIVA Třebíč - Aleš Mráz

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bransouze, Bransouze
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby, které zahrnují rozvoz uhlí nákladním vozem Avia a složení uhlí do sklepa 3 m dlouhým pásovým dopravníkem. Prodej tuhých paliv a stavebnin: černé uhlí, hnědé uhlí, brikety, stavební písky (maltový, betonářský písek). Zajišťujeme prodej uhlí v Třebíči a uhlí v Jihlavě. …

4ELIKA spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(31)
Strakonická 363, Horažďovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Elika s.r.o. již od roku 1994 nabízí prodej pevných paliv. Uhlí černé, hnědé, koks, brikety i dřevěné, palivové dřevo. Dodání paliva zajišťuje vlastní dopavou a nabízí skládaní dopravníkem. Dále je výhradním prodecem kotlů Topmax v Plzeňském kraji. Firma také nabízí realitní služby ohledně…

5Propal Kaplice - Luděk Koura

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Kaplice-nádraží 113, Střítež
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a rozvoz tuhých paliv. Prodáváme hnědé a černé uhlí, brikety, dřevo a koks.

6CARBONEX-VACH s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Čs. lesů 523, Habartov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našich uhelných skladech nakoupíte: brikety, ledvické uhlí, mostecké uhlí, sokolovské uhlí, polské uhlí, koks, dřevěné brikety, štípané dřevo, pytlované brikety, uhlí a dřevo. Uhlí dopravíme dle požadavku zákazníka až na místo naší vlastní dopravou. Možnost skládky pásovým dopravníkem.

7AST Coal Trans s.r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Mořičovská 1216, Ostrov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našich uhelných skladech nabízíme široký sortiment tuhých paliv - mostecké uhlí, bílinské uhlí, ostravský koks a černé uhlí, balené uhlí, brikety (4 typy velikostí), balené ekologické pilinové brikety a palivové dřevo v pytlích. Nabízíme i rozvoz paliv.

8KOHÁR spol. s.r.o. - prodej tuhých paliv2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Revoluční 519, Nové Sedlo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Paliva Kohár, je nejen ověřená kvalita paliv za příznivé ceny, ale i milá obsluha a spolehlivé dodávky.Nabízíme prodej tuhých paliv, briket, koksu a písku či německých briket Union, dřeva a propanbutanových lahví.Paliva dodáváme tříděná, suchá a přesně vážená.

9CD PALIVA s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Kájov 123, Kájov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej tuhých paliv, prodej uhlí a rozvoz tuhých paliv a všeho co souvisí s teplem Vašeho domova. Našim cílem je spokojený zákazník a proto jsme schopni dovézt palivo v odpoledních hodinách a sobotu.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej pytlovaného uhlí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky tomu je uhlí v pytli ideální pro domácí topení i pro průmyslové využití. Výhodou prodejců v oblasti Jižní a Západní Čechy je také rychlé a spolehlivé dodání uhlí přímo na místo určení. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné uhlí, určitě se vyplatí obrátit se na prodejce v oblasti Jižní a Západní Čechy.