Výroba domácího dřevěného uhlí – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází řada řemeslníků, kteří se specializují na výrobu domácího nábytku z dřeva. Mezi nejoblíbenější materiály patří uhlí, které dodává nábytku nejen krásný vzhled, ale také zvyšuje jeho odolnost.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Láznička Jaromír3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Náměstí 550, Měřín Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na krbová kamna. Zabýváme se prodejem, montáží a servisem krbových kamen. Součástí našich služeb je i projektování krbových kamen. Kromě krbových kamen dále nabízíme krbové vložky, elektronické regulace Timpex, nerezové komíny, kotle Blaze a zahradní grily.

2Liška Miloslav

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
U Nádraží 446, Kamenice nad Lipou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Uhelný sklad. Prodáváme i rozvážíme hnědé, černé uhlí, brikety, koks, krmné směsi, spojovací materiály. Prodej a rozvoz pevných paliv v okresech Pelhřimov, Jindřichův Hradec a Tábor. Pronájem kontejnerů. Provozní doba pondělí - pátek 7.00 - 16.00.

3EKOPALIVO BOHEMIA s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Papírenská 2, Větřní
Otevřeno do 16:00

Výroba, prodej a rozvoz kůrových a dřevěných briket, pelet, grilovacího dřevěného uhlí, podpalovacích třísek i eko podpalovače. Brikety z měkkého i tvrdého dřeva.

4VANELLUS ENERGY, s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Jarošovská 840, Jindřichův Hradec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Dovoz kanadských grilů Napoleon a kanadských krbových vložek Pacific Energy s klasickým i moderním designem. Sortiment doplňují ventilátory, lampičky Joi. Zajišťujeme výrobu plastových oken a dveří.

5AGROMECHANIKA v.o.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Netolická 414, Lhenice Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem kotlů na tuhá paliva pro domácnosti i firmy. Kotle na dřevo, na pelety, na uhlí, kombinované kotle. Ekologické vytápění a topení s vysokou účinností spalování a minimální tvorbou škodlivin. Kotle splňují požadavky novely zákona o ochraně ovzduší.

6COXYS - Biopaliva s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jateční 452/8, Cheb
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost COXYS s.r.o. patří mezi významné společnosti obchodující s biopalivy a pevnými palivy v České republice i v zahraničí. Na trhu působí již přes 10 let a řadí se mezi největší dovozce hnědouhelných briket do ČR a SR. Hlavním předmětem podnikání je obchodní činnost, zejména pak: velkoobchod…

7PILA-PLZEŇ-STOD-DOMAŽLICE

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Nádražní 5, Stod
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Výroba a prodej řeziva, prken, latí, trámů, palet, palivového dřeva, briket a uhlí.Uhelný sklad (současná Stodská pila) se sídlem v jihoplzeňském městě Stod je podnik, který funguje na stejném místě již více než 30 let. Uhelný sklad prošel vývojem, dříve podnik nesl názvy jako „podnik Uhelné sklady…

8AGROPELETY s.r.o.

Produkujeme rostlinné pelety jako alternativní topné palivo pro váš domov. Rostlinné pelety jsou kromě topení vhodné jako krmivo a podestýlka pro koně a domácí zvířata. Celoročně vykupujeme seno a slámu. Naše firma AGROPELETY s.r.o. se specializuje na výrobu rostlinných pelet. Rostlinné pelety…

9Pastorek Jan - UHELNÉ SKLADY PASTOREK

4.7
★★★★★
★★★★★
(111)
Bezručova 586, Kardašova Řečice Bezdlužná

Zajišťujeme výrobu a prodej pelet z čistých pilin. Pelety vyrábíme od roku 1996. Pelety umožňují vytápět dům zcela bez zásahu člověka. Pelety jsou ušlechtilé palivo, jež napomáhá ke snižování emisí v ovzduší. Pelety obsahují v průměru 0,5 % popele. Popel z pelet je hnojivo pro rostliny. Důkazem, že…

10Tomáš Hampejs - H3-STAV

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 996, Světlá nad Sázavou Bezdlužná

Stavebniny a stavební materiály ve Světlé nad Sázavou.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba domácího dřevěného uhlí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky vysoké kvalitě zpracování a použitých materiálů se dřevěný nábytek s uhlím stává oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají trvanlivý a stylový nábytek do svého domova. Výroba takového nábytku je často spojena s ruční prací a pečlivým zpracováním, což zaručuje jeho jedinečnost a originalitu. Pokud hledáte kvalitní a originální nábytek do svého domova, určitě byste měli zvážit nákup dřevěného nábytku s uhlím od místních řemeslníků v oblasti Jižní a Západní Čechy.