Prodej specialit nabízí jedinečné zážitky pro všechny milovníky gurmánských lahůdek. Vyberte si z široké nabídky,která zahrnuje regionální i mezinárodní speciality, a objevte nové chutě. Navštivte nás v lokalitě Moravec a užijte si nezapomenutelný zážitek!
1–10 firem z 18 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Nabízíme steakové a burgerové speciality z hovězího masa plemene Aberdeen Angus, pocházejícího z pastvin na Vysočině. Produkty pochází z bio farmy s ekologickým chovem a zaručují kvalitu a chuť bez chemie.
Nabízíme široký výběr čerstvých potravin za skvělé ceny. V PENNY se můžete těšit na akční letáky, pestré potravinové balíčky a podporu českého fotbalu. Naše prodejny jsou otevřeny každý den, přidejte se k nám a nakupujte chytře.
Lahůdky U Katky, se sídlem Radnická 45/12, 594 01, Velké Meziříčí, v okrese Žďár nad Sázavou a v kraji Kraj Vysočina. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.
Zaměřujeme se na prodej čerstvého masa od prověřených dodavatelů a vlastní chovy. Nabízíme kvalitní uzeniny a polotovary připravené s péčí. Inspirujeme vás v kuchyni a rádi vám pomůžeme s výběrem.
Nakupujeme s láskou k českým výrobkům a nabízíme široký sortiment kvalitních potravin a výrobků. Zajímavé akce a nabídky pro naše zákazníky jsou na prvním místě, vždy hledáme příležitosti, jak potěšit naše zákazníky a přispět k udržitelnosti.
Nakupujeme kvalitní potraviny a zboží v PENNY, společně podporujeme české výrobce. Náš obchod nabízí široký sortiment včetně čerstvého ovoce, zeleniny a masa, a přináší inspiraci pro vaření a úsporné nákupy.
Firma POEX Velké Meziříčí a.s. byla založena v roce 1993. Od svého vzniku se zabývá především výrobou extrudovaných snacksů a cereálních výrobků, balením suchých plodů a dražováním. Obchodní aktivity jsou zaměřeny především na velké obchodní řetězce, na maloobchodní prodej a v neposlední řadě na…
Nakupování potravin a dalších produktů je v PENNY pohodlné, a to díky široké nabídce čerstvých potravin, akčním letákům a soutěžím. Podporujeme český fotbal a snažíme se šetřit s přírodou.
Kvalitu hlídáme a každý den přebíráme čerstvé maso z našich chovů. Řezníci si pečlivě poradí s každou objednávkou a dávají zákazníkům možnost výběru a přípravy masa podle jejich přání. Naše vlastní výroba zahrnuje specializované polotovary a domácí recepty.
Výroba a prodej masných výrobků. Prodejna uzenin, masa a lahůdek. Máme také bufet s hotovými jídly. Provozní doba platí i pro bufet mimo sobotu.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.