Prodej stavebních buněk – Jižní a Západní Čechy

Prodej stavebních buněk je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více populární. Tyto modulární konstrukce nabízejí rychlé a efektivní řešení pro stavbu různých typů budov.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1STAVITELSTVÍ - Pejchal Josef

Stavební práce. Instalatérství. Stavba nízkoenergetických domů na klíč. Rekonstrukce staveb, bytových jader, koupelen. Prodej, stavba krbů.

2Služby technické a stavební s.r.o.

Zajistíme elektromontáže a poskytujeme zámečnické služby. Nabídka stavebních prací, kovovýroby, dopravy materiálu či pronájmu vysokozdvižných plošin. Kontejnerová doprava. Působnost po celé republice.

3EUROWAGON, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Průmyslová 2086, Velké Meziříčí Bezdlužná

Společnost Eurowagon, s.r.o., je moderní firma působící na trhu mobilních buněk již od roku 2006. V průběhu let se z firmy Eurowagon stal přední výrobce kvalitních mobilních buněk s různými možnostmi uplatnění. Ve spolupráci s dánskou mateřskou společností Eurowagon.dk získaly produkty vysokou…

4JELEN Development s.r.o.

Brigádnická 1723/4, České Budějovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Obchodní firma zabývající se developerskou činností v oblasti rodinného bydlení. Nabízíme k výstavbě a prodeji rodinné domy na klíč, řadové domy na klíč, přízemní bungalovy a stavební parcely. To vše v atraktivních lokalitách a výhodným financováním.

5Josef Bambásek a.s.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Řepice 162, Strakonice
Otevřeno do 17:00

Prodej železářského zboží, plotových systémů, štěrků, písků, drtí a hutního materiálu. Dále nabízíme také k zapůjčení lešení, bourací kladiva, vibrační desky, vrtačky, cirgulárky, dektory kovu, buňky, bagry, nakladače, kontejnery nebo hospodářské pily. Zajištění odvozu stavebních sutí. Dále také…

6Wooden House s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Kněžskodvorská 2296…, České Budějovice Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme srubové domy, rekreační chaty, zahradní chatky, garážová stání, saunachatky a další stavby na zahradu.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej stavebních buněk v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky své flexibilitě a snadné přenosnosti jsou stavební buňky ideální pro dočasné stavby, jako jsou například kancelářské prostory, ubytování nebo skladovací prostory.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho firem, které se specializují na prodej stavebních buněk. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů, které jsou vhodné pro různé účely a potřeby. Výhodou nákupu stavebních buněk v oblasti Jižní a Západní Čechy je také možnost využití služeb místních dodavatelů, kteří mohou zajistit instalaci a údržbu.

Pokud hledáte rychlé a efektivní řešení pro stavbu dočasných budov v oblasti Jižní a Západní Čechy, stavební buňky jsou skvělou volbou. Díky širokému výběru produktů a služeb místních dodavatelů můžete snadno najít ideální řešení pro vaše potřeby. Kontaktujte některou z firem specializujících se na prodej stavebních buněk v oblasti Jižní a Západní Čechy a získejte kvalitní a spolehlivé produkty za konkurenceschopné ceny.