Prodej stavebních buněk – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1STAVITELSTVÍ - Pejchal Josef

Stavební práce. Instalatérství. Stavba nízkoenergetických domů na klíč. Rekonstrukce staveb, bytových jader, koupelen. Prodej, stavba krbů.

2Služby technické a stavební s.r.o.

Zajistíme elektromontáže a poskytujeme zámečnické služby. Nabídka stavebních prací, kovovýroby, dopravy materiálu či pronájmu vysokozdvižných plošin. Kontejnerová doprava. Působnost po celé republice.

3EUROWAGON, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Průmyslová 2086, Velké Meziříčí Bezdlužná

Společnost Eurowagon, s.r.o., je moderní firma působící na trhu mobilních buněk již od roku 2006. V průběhu let se z firmy Eurowagon stal přední výrobce kvalitních mobilních buněk s různými možnostmi uplatnění. Ve spolupráci s dánskou mateřskou společností Eurowagon.dk získaly produkty vysokou…

4JELEN Development s.r.o.

Brigádnická 1723/4, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obchodní firma zabývající se developerskou činností v oblasti rodinného bydlení. Nabízíme k výstavbě a prodeji rodinné domy na klíč, řadové domy na klíč, přízemní bungalovy a stavební parcely. To vše v atraktivních lokalitách a výhodným financováním.

5Josef Bambásek a.s.2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Řepice 162, Strakonice
Dnes už má zavřeno

Prodej železářského zboží, plotových systémů, štěrků, písků, drtí a hutního materiálu. Dále nabízíme také k zapůjčení lešení, bourací kladiva, vibrační desky, vrtačky, cirgulárky, dektory kovu, buňky, bagry, nakladače, kontejnery nebo hospodářské pily. Zajištění odvozu stavebních sutí. Dále také…

6Wooden House s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Kněžskodvorská 2296…, České Budějovice Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme srubové domy, rekreační chaty, zahradní chatky, garážová stání, saunachatky a další stavby na zahradu.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej stavebních buněk v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej stavebních buněk najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.