Prodej stavebních parcel – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1HN - servis s.r.o.

Lesní 320, Roudné Bezdlužná

Firma nabízí prodej a pronájem nemovitostí. Zaměření na byty, rodinné domy, chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory a objekty, pozemky, stavební parcely převážně v Jihočeském kraji. Zajistí kompletní realitní a právní servis.

2INVY s.r.o.

INVY s.r.o. - firma zabývající se developerskou činností, výstavbou a nabídkou bytů a nebytových prostor zejména v Českých Budějovicích - firma s transparentní minulostí i současností a průhlednými majetkovými a vlastnickými poměry. Založena roku 2006.

3GLOBAL PROJEKT, a.s.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti realit, developerské činnosti a vyhlídkových letů balónem.

5NÍDL REALITY s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova tř. 31, České Budějovice

NÍDL REALITY s.r.o. - prodej, nájem a pronájem nemovitostí - byty, domy, chaty a chalupy, bytové a nebytové prostory, obchody, kanceláře, stavební parcely, komerční prostory, pozemky a další reality, veškerý realitní servis včetně smluv.

6Partner Realit, s.r.o.

Realitní kancelář, která nabízí prodej a pronájem nemovitostí - byty, chaty, chalupy, rodinné domy, stavební a komerční pozemky, prostory pro podnikání, parcely, kanceláře a další reality. Zajistíme veškerý realitní servis včetně vypracování smluv.

7AGH Blatná s.r.o.

tř. J. P. Koubka 81 , Blatná
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Realitní služby, veřejné dražby, výběrová řízení, prodej podniku, nákup a prodej nemovitostí - rodinné domy, chalupy, rekreační objekty, chaty, pozemky, stavební parcely, pole, lesy. Dále smlouvy, znalecké posudky a účetnictví.

8GLOBAL PROJEKT JIH s.r.o.

Zaměřujeme se na developerské projekty. Stavíme byty, řadové rodinné domy a stavební parcely. Dále poskytujeme komplexní služby v oblasti realit s nabídkou prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme financování a právní servis. Vypracováváme znalecké posudky.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej stavebních parcel v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej stavebních parcel najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.